18.01.2020 05:38:12
ÜYELİK

Haberler

13.09.2019 09:20
John Towsend’den Furkan Korkmaz’a Övgü
Amerikan basketbol ligi NBA ekiplerinden Philadelphia 76’ers takımının şut antrenörü ve oyuncu gelişim direktör yardımcısı olan John Towsend’den Furkan Korkmaz hakkında çok özel açıklamalar geldi. Milli takımımızın vazgeçilmez isimleri arasında yer alan Furkan Korkmaz’ı değerlendiren John Towsend oyuncudan umutlu olduğunu dile getirdi.
11.09.2019 21:20
Fenerbahçe Beko Yeni Sezonu
Turkish Airlines EuroLeague ekiplerinden Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını başlattı. Temsilcimiz sezonun hazırlıklarına Metro enerji spor salonunda gerçekleştirdiği antrenman ile başladı. Takımın gerçekleştirdiği bu antrenmana Fenerbahçe Beko takımının yeni transferleri Derrick Williams ve Leo Wastermann da katıldı.
10.09.2019 08:07
Cedi Osman’ın İnancı Tam
Ay yıldızlı formayı terleten milli basketbolcu Cedi Osman çok özel açıklamalarda bulundu. NBA’in yükselen yıldızı dünya kupasında güvenlerinin tam olduğunu ve kendilerinden beklenileni vereceklerini açıkladı. Milli oyuncu kendilerine verilen desteğin farkında olduklarını ve bu destek sayesinde kendilerine olan inançlarının daha da yükseldiğini açıkladı.
03.09.2019 07:20
Milliler Dominik’te Güldürdü
Atlas turnuvasında yarışan milli takımımız Dominik cumhuriyeti ile karşı karşıya geldi. Millilerimiz bu karşılaşmadan 87- 59’luk galibiyet ile ayrıldı. A milli erkek milli takımımızın üçüncülük turnuvası kapsamınca karşılaştığı Dominik cumhuriyeti takımını 87 sayı ile geçmeyi başardı. Karşılaşmayı TBF yöntemim kurulu üyelerinden Hüseyin Beşok ile birlikte TBF milli takımlar teknik direktörlüğü görevini üstlenen Haluk Yıldırım takip etti.
01.09.2019 11:47
Atlas Turnuvasında Rakibimizin Kim Olduğu Kesinleşti!
Basketbol turnuvaları kapsamında milli takımımızın performansı her geçen sene artış göstermeye devam ediyor. Bu artış sayesinde ülkemizde en az futbola gösterilen ilgi kadar büyük bir ilginin basketbolda da kedini gösterdiği fark ediliyor. Dünya Kupası için hazırlıklar yapmaya devam eden takımımızın Atlas Turnuvası ile kendi başarısından söz ettirmeye devam ediyor.
31.08.2019 09:47
ABD Basketbol Takımının Dünya Kupasına Hangi Kadro ile Çıkacağı Kesinleşti!
Basketbol severlerin son dönemlerde büyük bir heyecanla bekledikleri Dünya Kupası 31 Ağustos ile 15 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek. Bu kupanın en iddialı takımlarından biri olarak görülen ABD’nin hangi kadro ile çıkacağı kesinleşti! Kadronun yapısına bakıldığı zaman hangi takımın bu dev kadronun karşısında durabileceği merak ediliyor! 15 günlük süre içerisinde büyük bir basketbol şöleni yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz!
29.08.2019 09:54
Ege Arar Net Açıklamalar Yaptı!
Ege Arar son senelerde en çok takdir toplayan genç basketbol oyuncuları arasında bulunuyor. Dünya kupasında da kadromuzun dikkat çeken isimlerinden olan Ege Arar milli takımımızın bulunduğu grup ile alakalı açıklamalar yaptı.
28.08.2019 09:54
Anadolu Efes Hazırlıklarına Devam Ettiriyor!
Anadolu Efes Euroleague için hazırlıklarını sürdürüyor. Son dönemlerde en sık adından söz ettiren basketbol ekiplerinden olan Anadolu Efes’in bu sezon da başarılı işlere imza atacağı düşünülüyor. Geçen sezon Euroleague kapsamında final müsabakasına kadar yükselen takımımızın bu sene hazırlık maçlarında çok da tatmin eden bir başlangıç yapmadığı itiraf edilmelidir.
27.08.2019 20:47
Yenilmezlik Serisine Avustralya Gidişata Dur Dedi!
ABD Çin’de düzenlenecek olan dünya kupasının favori isimleri arasında yer alıyor. Hatta takımın riya takım olarak nitelendirildiği de belirtilmeli! Kadroya göz atıldığı zaman ne derece iddialı bir yapının söz konusu olduğunu siz de net olarak görebilirsiniz.
06.08.2019 09:08
NBA'deki Gururumuz Furkan Korkmaz'dan Açıklamalar
Türk basketbolunun son dönemde yetiştirmiş olduğu en iyi oyunculardan birisi olan Furkan Korkmaz, hem kendi kariyeri hem de Türk milli takımının hedefleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Giriş Yap

Kayıt Ol