21.09.2019 01:38:27
ÜYELİK

Haberler

20.09.2019 11:35
Futbolda Yeni Bir Dönem Başlıyor Yan Hakemlik Kalkıyor
Futbola VAR sistemi yani video hakem sisteminin getirilmesinin en önemli nedeni insan hatasıyla doğan yanlış kararları engellemekti. Bu anlamda çalışmalara devam eden FİFA başkanı Gianni ve yardımcıları var sistemi üzerinde biraz daha çalışma yaparak geliştirmeyi planlıyor.
19.09.2019 08:35
Futbolcu Avcılarına Dikkat!
Farklı amaçlar güden kadınların ve servet peşinde koşan isimlerin ilk olarak gözüne kestirdiği isimlerin başında futbolcular geliyor. Kariyerinin doruk noktasındayken oyuncuları ele geçiren bu kadınlar sadece serveti eriyip bitirmek ile kalmıyor aynı zamanda futbolcuların kariyerini de olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor!
18.09.2019 08:46
Şampiyonlar Liginin En Golcü Oyuncuları
Şampiyonlar ligi karşılaşmaları futbolda ayrı bir yer tutar. Şampiyonların karşılaştığı bu dev organizasyonu katılan ya da katılmayan tüm kulüpler heyecan içerisinde takip eder. Dünya devlerinin birbirleri ile karşılaştığı yıldız futbolcuları birbiri ile kıyasıya mücadele ederken görmemizi sağlayan bu turnuva futbolseverler tarafından ilgiyle takip edilir.
17.09.2019 08:45
Volkan Demirel’in Eşi Takdir Topladı!
Volkan Demirel ve eşinin takdir toplayan evliliği sorunsuz şekilde ilerlemeye devam ediyor. Futbol camiasında parmak ile gösterilen çiftlerden biri olan Demirel çifti son dönemlerde sosyal sorumluluk projelerinde de boy göstermeye başladı. Özellikle Zeynep Demirel’in çevresinde yaşanan olaylara duyarsız kalmadan duruşunu net şekilde ifade etmesi dikkat çeken detaylar arasında bulunuyor.
16.09.2019 08:35
Messi’nin Başarısının Sırrı Mutlu Ailesi!
Messi son dönemlerde en sık takdir toplayan isimlerin başında geliyor. Sahip olduğu yeteneğin dışında ayrıca futbol tarzı da bulunan bu oyuncunun bulunduğu takımı tek başına yüceltebilen isimlerden olduğunun da altı çizilmelidir.
15.09.2019 08:33
Madrid’den Neymar İçin Çılgın Teklif
Fransa ligi ekiplerinden PSG formasını terleten yıldız oyuncu Neymar için Real Madrid kulübü devrede. Yıldız oyuncuyu transfer etmek için kesenin ağzını açan Madrid kulübü PSG’ye sunduğu teklif ile şok etti. İspanyol devi Real Madrid Neymar için PSG’ye Bale+ Navas+ James Rodriguez ve 100 milyon Euro teklif etti. PSG ise 222 milyon Euro bonservis bedeli ödeyerek renklerine bağladığı yıldızı oyuncusu için sunulan bu teklifi reddetti.
14.09.2019 09:29
Neymar’a Tecavüz Davası Kararı Ne
Neymar futbol denildiği zaman akla gelen ilk yetenekler arasında yer alıyor. Fakat son dönemlerde sergilediği performans ile değil adının karıştığı yüz kızartıcı bir suç ile anıldığının da belirtilmesi gerekiyor. Neymar’ın kendine tecavüz ettiğini iddia eden bir kız dava açma kararı verdi! Bu noktada son dönemlerde yaşanan sapıklık ve saldırı olaylarından sonra mahkemelerin bu konuda çok daha detaylı ve donanımlı şekilde kararlar verdiğinin de dile getirilmesi gerekiyor!
13.09.2019 09:20
John Towsend’den Furkan Korkmaz’a Övgü
Amerikan basketbol ligi NBA ekiplerinden Philadelphia 76’ers takımının şut antrenörü ve oyuncu gelişim direktör yardımcısı olan John Towsend’den Furkan Korkmaz hakkında çok özel açıklamalar geldi. Milli takımımızın vazgeçilmez isimleri arasında yer alan Furkan Korkmaz’ı değerlendiren John Towsend oyuncudan umutlu olduğunu dile getirdi.
12.09.2019 11:20
Messi Oğulları ile Maç İzledi!
Messi son senelerin en sevilen ve yeteneğinden şüphe duyulmayan isimleri arasında yer alıyor. Özellikle en yetenekli isimler listesinde lider konumda olan bu ismin aile yaşantısı ile alakalı da tek bir sorunun dahi söz konusu olmaması dikkat çeken detaylar arasında kendini gösteriyor! Aile yaşantısının da Messi’nin bu başarılı futbol kariyerine katkısı olduğu belirtilmesi gereken detaylardan biri!
11.09.2019 21:20
Fenerbahçe Beko Yeni Sezonu
Turkish Airlines EuroLeague ekiplerinden Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını başlattı. Temsilcimiz sezonun hazırlıklarına Metro enerji spor salonunda gerçekleştirdiği antrenman ile başladı. Takımın gerçekleştirdiği bu antrenmana Fenerbahçe Beko takımının yeni transferleri Derrick Williams ve Leo Wastermann da katıldı.

Giriş Yap

Kayıt Ol