18.02.2020 10:33:32
ÜYELİK
11.09.2019 21:20

Fenerbahçe Beko Yeni Sezonu

Turkish Airlines EuroLeague ekiplerinden Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını başlattı. Temsilcimiz sezonun hazırlıklarına Metro enerji spor salonunda gerçekleştirdiği antrenman ile başladı. Takımın gerçekleştirdiği bu antrenmana Fenerbahçe Beko takımının yeni transferleri Derrick Williams ve Leo Wastermann da katıldı.

Fenerbahçe Beko’nun Yeni Sezon Antrenmanı

Fenerbahçe Beko yeni sezon hazırlıklarına başladı. yeni transferlerin de katıldığı hazırlıkta takımın oyuncuları ve antrenörü dışında genel menajer Mauziro Gherardini de katıldı. Sezonun ilk antrenmanında Fenerbahçe Beko takımının yeni transferleri oaln Berkay Candan, Leo Westerman, Ali Muhammet, Derrick Williams, Egehan Arna, Nikola Kalinic, Tarık Biberovic, Joffrey Lauvergne, Jan Vesely, Ekrem Sancaklı ve Efe ergi Tırpancı katıldı.

Sezonun ilk antrenmanına yeni transferlerin yanı sıra takımın genç oyuncuları Mutaf Saadettin Donat, İsmail Karabilen ve Yiğit Onan da yer alan isimler arasındaydı. Fenerbahçe Beko Takımının yeni sezon antrenmanına katılamayan isimler Milli takımlarında olan yıldız basketbolcular oldu. Bu isimler dışındaki herkes antrenmanda yer aldı.

Turkish Airlines EuroLeague’de ülkemizi başarı ile temsil eden Fenerbahçe Beko takımı sezonun ilk antrenmanında neşeli bir hava gösterdi. Antrenman sırasında bol bol şakalaşan Fenerbahçe Beko ekibi yeni sezon için moral olarak hazır olduklarını gösterdiler.

Genel Menajer Maurizio Gherardini’den Özel Açıklamalar

Fenerbahçe Beko’nun yeni sezon hazırlıklarında önemli açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Beko genel menajeri Maurizio Gherardini iyi bir takım oluşturduklarını dile getirdi. Genel menajer Gherardini “ çok iyi bir ekip kurduğumuza inanıyorum. Bu yüzden yeni sezon için son derece heyecanlıyız.

Kulübümüze bize bu iyi oyuncular ile imza atmamızı sağladıkları için bize bu şansı verdikleri için çok teşekkür ediyorum. Sağlam bir kadro kurduk bunun da meyvelerini toplayacağımıza inanıyorum. Kazasız ve sakatlıksız bir yıl diliyorum. Umarım fair play içerisinde güzel bir dönem geçiririz.” Açıklamasında bulundu.

Giriş Yap

Kayıt Ol