18.01.2020 05:03:01
ÜYELİK
24.09.2019 08:07

Emre Belezoğlu ve Eşi Stil Sahibi!

Emre Belezoğlu son senelerde ilerleyen yaşına rağmen oldukça yüksek bir futbol performansı gösteren isimler arasında yer alıyor. Özellikle aile yaşantısı ve özel hayatına dikkat eden yapısı ile futbol yaşantısını desteklediği de eklenmesi gereken detaylar arasında. Son dönemlerde futbolcuların futbol performanslarından çok direkt olarak özel hayatları ile gündeme gelmeleri sebebi ile bu tür özel evlilikleri arar hale geldiğimizi de belirtmeliyiz!

Stil Sahibi Bir Çiftin Anatomisi

Emre Belezoğlu ve eşinin sergilediği şıklığın da aynı aile yaşantıları gibi kusursuz olduğu eklenmesi gereken temel detaylar arasında bulunuyor. Özellikle kaliteden yana seçimler yapan ve trend yaratan bir çizgisi olan bu çiftin alışveriş merkezinde yakalandıklarında dahi şıklıklarından taviz vermedikleri net bir biçimde görülüyor.

Özellikle boş zamanlarında gardıroplarını yenilemek ve hoş bir duruş kazanmak için harcadıkları saatlerin oldukça fazla olduğunun da dile getirilmesi gerekiyor. Bu noktada Tuğba Belezoğlu’nun birçok genç kız tarafından yakından takip edildiği de belirtilmelidir. Dileyen kişiler Instagram sayfası üzerinden bu ünlü ismin tarzı ile alakalı daha net şekilde fikir sahibi olma imkanı elde edebilir! Hem stil sahibi hem de güzel olan Tuğba Belezoğlu göz doldurmaya devam ediyor!

Aile Öncelikli!

Stil sahibi bu çiftin şık yapısı kadar aile değerlerine verdikleri önem de takdir topluyor. Futbol camiasında eski isimlerden olan Emre Belezoğlu’nun kariyerinde son senelerde sakatlıklar ile alakalı çalkantılar yaşansa da bu durumun aile yaşantısına olumsuz manada sirayet etmediği de eklenmesi gereken detaylar arasında bulunuyor! Her iki ismin de aile bütünlüğünü bozacak bir olaya isimlerinin karışmamış olması bu camiada da kusursuz bir şekilde evlilik yürütmenin mümkün olduğunu yansıtan detaylar arasındadır.

Giriş Yap

Kayıt Ol