18.02.2020 08:39:32
ÜYELİK
29.08.2019 09:54

Ege Arar Net Açıklamalar Yaptı!

Ege Arar son senelerde en çok takdir toplayan genç basketbol oyuncuları arasında bulunuyor. Dünya kupasında da kadromuzun dikkat çeken isimlerinden olan Ege Arar milli takımımızın bulunduğu grup ile alakalı açıklamalar yaptı. Bu açıklamalar kapsamında ABD ile aynı grupta bulunmanın bizim için bir şans olduğunu dile getirdi. İlerleyen gruplarda karşılaşmaktansa direkt olarak aynı grupta mücadeleye başlamanın daha verimli olacağının belirtilmesi gerekiyor.

ABD Rüya Takımı Kurdu!

ABD oyuncu kadrosu incelendiği zaman özellikle kendi ekolleri içerisinde rakipsiz bir yapıya sahip oldukları görülüyor. Takımımızın direkt olarak bu tür zor bir rakip ile aynı grupta başlamasının bazı olumsuzlukları ve performans düşüşlerini beraberinde getirebileceğini dile getiren isimler de yer alıyor. NBA tecrübesi olan hatta oyuncu performansları konusunda en sorunsuz takımların başında gelen ABD ile zorlu mücadelelerin yaşanacağı açık!

Zorlu Bir Grup

Çekilen kuranın sonrasında takımımızın içerisinde bulunduğu grubun oldukça zorlayıcı yapıda olduğu çok daha net bir şekilde ortaya çıkıyor.

  • Çekya
  • ABD
  • Japonya
  • Türkiye

E grubunu tamamının oldukça kuvvetli isimlerden oluşması dikkat çeken detaylar arasında bulunuyor. Bu zorlu rakipler ile ilerleyen turlarda karşılaşmaktansa direkt olarak bu zorlu rakipler ile yüzleşerek sürece ilk adımı atmanın daha verimli olacağını düşünen uzmanlar da yer alıyor.

Büyük Mücadele!

31 Ağustosta başlayacak olan dünya kupasından nasıl bir sonuç ile ayrılacağımız merakla bekleniyor! Grubun favori isimleri arasında değerlendirilen milli takımımızın oldukça sıkı rekabet edeceği ekleniyor. Siz de basketbol ile alakalı yakından bilgi almak ve kadroları tanımak isterseniz bu dünya kupasını izlemek ve yorumları incelemek sizin için de oldukça faydalı olacaktır!

Giriş Yap

Kayıt Ol