18.01.2020 05:48:33
ÜYELİK
29.09.2019 12:00

Diagne Ben Çok Eşliyim Dedi!

Galatasaray’ın elinde kaldığı iddia edilen Diagne’nin son dönemlerde yapmış olduğu açıklamaların oldukça dikkat çekici olduğu görülüyor. Özel hayatı ile gündeme gelen futbolcular arasında yer alan Diagne ben tek eşliliğe inanmıyorum minvalinde açıklamalar yaptı. Özellikle birden fazla kız arkadaşı olması ile dikkat çeken bu futbolcunun ilerleyen senelerde nasıl stabil bir hayat kuracağı merakla bekleniyor!

Boşanmadan Sevgili Buldu!

Henüz eşinden ayrılmadan farklı bir sevgili bulan ve bu durumu saklama gibi bir gayret içerisine de girmeyen Digane’nin bu konuda çekindiği bir durum bulunmuyor. Eşi ile arasında geçen zor dönemlerin açık olduğu ve yeni limanlara açılmak istediğini belirten futbolcunun çok eşlilikten yana olduğunu dile getirdiği görülüyor. Özellikle ülkemizde birçok kadından olumsuz yorum almasından sonra bu açıklamalar ile alakalı suskunluğa gömüldü!

Özellikle transfer süreci ile alakalı yaşanan stresli dönemin ardından bu tür açıklamaların gelmesi taraftarı da şaşırtan detaylar arasında kendini gösteriyor. Bu noktada Diagne’nin artık ne transfer haberleri ile ne de yaptığı açıklamalar ile değil sergilediği verimli performans ile gündeme gelmesi gerektiği dile getiriliyor!

Yeni Bir Eş Bulabilirim!

Hali hazırda evliyken yeni bir eş ile yuva kurma ihtimalim de bulunuyor. Bu tam manası ile dönemsel olarak nasıl bir hayat kurmak istediğim ile alakalı diye açıklamalar yapan bu futbolcunun dikkat çeken demeçleri göz dolduruyor!

Yeni bir eş bulma ve 2. Bir eş alma fikrinin ona sıcak geldiğini dile getiren Diagne ilk eşinin de kıymetini bileceğini vurguluyor. Her şeyden önce o benim çocuğumun annesi açıklamasını yapan bu futbolcunun her geçen gün dikkat çeken açıklamalarda bulunduğu da göz önünde bulundurulmalıdır.

Giriş Yap

Kayıt Ol