18.02.2020 08:55:54
ÜYELİK
10.09.2019 08:07

Cedi Osman’ın İnancı Tam

Ay yıldızlı formayı terleten milli basketbolcu Cedi Osman çok özel açıklamalarda bulundu. NBA’in yükselen yıldızı dünya kupasında güvenlerinin tam olduğunu ve kendilerinden beklenileni vereceklerini açıkladı. Milli oyuncu kendilerine verilen desteğin farkında olduklarını ve bu destek sayesinde kendilerine olan inançlarının daha da yükseldiğini açıkladı.

Cedi Osman’dan Çok Özel Açıklamalar

A milli erkek basketbol takımı oyuncusu Cedi Osman Milli takımımızın da katılacağı FIBA dünya kupası ve takımı hakkında açıklamalarda bulundu. NBA ekiplerinden Cleveland Cavaliers takımında forma giyen 24 yaşındaki kısa forvet yaptığı açıklamalarda kendilerine verilen desteğe değindi. Yıldız oyuncu şu ifadeleri kullandı:

“ takım olarak kendimize güveniyoruz ve inanıyoruz. Bu yüzden turnuva bizde kötü anlamda bir stres oluşturmuyor. Biz daha çok parkeye biran önce çıkabilmek ve bu işi sonuna kadar götürebilmek için oldukça heyecan duyuyoruz. Uzun süredir bu turnuvaya hazırlanıyoruz. Bu yüzden kendimizden son derece eminiz. Ayrıca bize verilen desteğinde farkındayız. Türkiye’nin her yerinden bize destek mesajları geliyor ve bu durum bizi aşırı derecede iyi yönde etkiliyor. Açıklamasında bulundu.

Yıldız basketbolcu röportajın devamında şu açıklamalarda bulundu. “ takım olarak moralimiz son derece yüksek. Hazırlıklarımızı tamamladık. Bu yüzden takımın havası da oldukça iyi eğleniyoruz ve biran önce parkeye çıkmak için heyecanlanıyoruz. Açıklamasını yaptı.

Cedi Osman: Grubumuz Oldukça Zor

A milli erkek basketbol takımının yıldız oyuncusu Cedi Osman Türkiye’nin FIBA dünya kupasına katılması hakkında verdiği röportajda zor bir grupta yer aldıklarını dile getirdi. Yıldız basketbolcu “ zor bir grupta yarışıyoruz. Bu durumunda farkındayız ancak biz bir olduktan sonra yenemeyeceğimiz bir rakibin olduğunu düşünmüyorum. Biz sahaya çıktıktan sonra kimle karşılaştığımızın bir önemi yok. Bizim yapmamız gereken en önemli şey en iyi şekilde oyunumuzu ortaya koymaktır.” Dedi.

Giriş Yap

Kayıt Ol