18.01.2020 05:41:58
ÜYELİK
26.09.2019 07:11

Bonservis Bedeli Elinde Bulunan Yıldız Futbolcular

Süper lig başlamasına rağmen henüz transfer sezonu bitmedi. Bu yüzden birçok Türk kulübü bonservisi uygun futbolcu arayışı içerisindedir. Bu tarz futbolcuları arayan kulüplerin ilk durağı ise bonservis bedelini elinde bulunduran isimler oluyor. Bu isimlerle yapılan anlaşmalarda arada herhangi bir kulüp olmadığı için oyuncu ile pazarlık imkanı yapma şansı bulunuyor.

Bonservisini Elinde Tutan Yıldızlar

Bonservis bedelini elinde tutan futbolcular transfere para harcamak istemeyen kulüplerin en çok tercih ettiği isimlerdir. Bu listemizde de sizlere bonservis bedelini elinde tutan oyuncuları sunacağız. İşte bonservisini elinde tutan yıldız futbolcular;

Hatem Ben Arfa: Fenerbahçe’nin uzun süre transfer etmek istediği ancak kulübü ile anlaşamadığı için transferini gerçekleştiremediği yıldız orta saha oyuncusu bonservisini elinde tutan isimler arasında yer alıyor.

Manuel Fernandes: Bir dönem Beşiktaş kulübünde top koşturan yıldız orta saha oyuncusu da artık bonservisini elinde bulunduruyor.

Wılfrıed Bony: 30 yaşındaki forvet ismi Türk takımları ile anılan futbolcular arasında bulunuyor.

Alberto Botia: Stoper mevkiinde oynayan 30 yaşındaki futbolcu da bonservis bedelini elinde tutuyor.

Düşük Bonservisli Oyuncular

Transfer sezonunda fazla para harcamak istemeyen futbol kulüpleri bonservisi düşük ya da bonservis bedelini elinde tuta yetenekli isimler ile görüşür. Bonservisini elinde tutan isimler ile görüşülmesinin en önemli nedeni yüksek bonservis ücretlerinin bulunmaması ve oyuncunun kendisi ile görüşerek ortak bir anlaşmaya varabilmeleridir.

Düşük bonservisli oyuncular da transfer dönemi içerisinde sıkça tercih edilir. Ancak düşük bonservisli genç ve yetenekli futbolcu bulmak neredeyse imkansızdır. Bu yüzden her ne kadar düşük bonservis bedeli denilse de futbol kulüpleri oyuncular için küçük bir servet öder ve takıma bu şekilde dahil ederler. Bu yüzden kulüpler genel olarak bonservis bedelini elinde bulunduran futbolcular ile anlaşmayı tercih eder.

Giriş Yap

Kayıt Ol