18.02.2020 10:05:05
ÜYELİK
01.09.2019 11:47

Atlas Turnuvasında Rakibimizin Kim Olduğu Kesinleşti!

Basketbol turnuvaları kapsamında milli takımımızın performansı her geçen sene artış göstermeye devam ediyor. Bu artış sayesinde ülkemizde en az futbola gösterilen ilgi kadar büyük bir ilginin basketbolda da kedini gösterdiği fark ediliyor. Dünya Kupası için hazırlıklar yapmaya devam eden takımımızın Atlas Turnuvası ile kendi başarısından söz ettirmeye devam ediyor.

3.lük Maçında Rakibimiz Belli Oldu!

Atlas Turnuvası kapsamında oldukça verimli bir performans sergileyen takımımızın 3.lük müsabakasında karşılaşacağı isim Dominik Cumhuriyeti olacak. En az milli takımımız kadar genç bir kadroya sahip olan bu takımın karşımızda yüksek bir performans sergileyeceği de dikkate alınmalıdır.

Özellikle son dönemlerde aldığı sonuçlar ile Dominik Cumhuriyeti takımı da seyircilerini memnun etmeye devam ediyor. Bu mücadelenin kazananının kim olacağı merak edilirken takımlar da hazırlıklarını sürdürüyor! Her iki takımın da bu mücadeleden galip ayrılmayı hedef olarak belirlediği net şekilde görülüyor!

Dünya Kupasına Hazırlanmaya Devam!

Atlas Turnuvasını dünya kupasının hazırlık aşamalarından biri olarak düşünebilirsiniz. Bu turnuvada sergilenen performanslar kupada nasıl bir duruş gösterileceği ile alakalı da bilgi veriyor. Takımımızın umut vaat eden kadrosu ile Atlas Turnuvası dahilinde de hayranlık uyandıra bir duruş sergilediği oldukça net görülüyor.

Dünya Kupasında Zorlu Grup

Hazırlıklar devam ederken takımımızın içerisinde bulunduğu grubun zorlu yapısından da söz etmek gerekiyor. E grubunda direkt olarak serinin en kuvvetli isimlerinden olan ABD ile karşı karşıya kalacak olan takımımızın nasıl bir duruş sergileyeceği yakından takip ediliyor. Bu kuvvetli takımlar ile ilerleyen turlarda karşılaşmaktansa ilk aşamada karşılaşmak ve egale etmenin çok daha verimli olacağının altı çizilmektedir. Siz de kupayı takip ederek genel performanslar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Giriş Yap

Kayıt Ol