18.02.2020 08:39:39
ÜYELİK
28.08.2019 09:54

Anadolu Efes Hazırlıklarına Devam Ettiriyor!

Anadolu Efes Euroleague için hazırlıklarını sürdürüyor. Son dönemlerde en sık adından söz ettiren basketbol ekiplerinden olan Anadolu Efes’in bu sezon da başarılı işlere imza atacağı düşünülüyor. Geçen sezon Euroleague kapsamında final müsabakasına kadar yükselen takımımızın bu sene hazırlık maçlarında çok da tatmin eden bir başlangıç yapmadığı itiraf edilmelidir.

Hazırlık Maçlar Başladı!

Ligin başlamasının öncesinde hazırlık maçları ile takımların sürece uyum sağlamaları ve kendilerini denemeleri mümkün kılınıyor. Bu süreç içerisinde Anadolu Efes’in birçok milli oyuncuyu da içerisinde barındıran kadrosunun sıkıntılı yapıda olduğu görülüyor. Hazırlık maçını Fransız takım Monaco ile oynayan Anadolu Efes’in yenilmesi dikkat çeken detaylar arasında bulunuyor!

Performans Yükseltmek İçin Çaba Sarf Edilmeye Devam Ediliyor!

Anadolu Efes yeni sezona daha başarılı şekilde başlayabilmek için hazırlık maçında alınan bu yenilgiden ders çıkarılacağını belirtiyor. İlerleyen süreçte takımın tempoya alışarak daha sorunsuz bir yapıya geleceğinin de altı çizilmektedir. Monaco’ya alınan yenilginin sadece sürece adapte olmakta yaşanan zorluklar ile alakalı olduğunun da göz önünde bulundurulması gerekiyor.

Takım Kadrosunda Milli Oyuncular da Var!

Anadolu Efes’in almış olduğu bu mağlubiyetin milli takımımızın genel yapısı ile de yakından ilişkili olduğu görülüyor. Bu yenilgilerin aynı zamanda Dünya Kupası dahilinde alınacak olan mağlubiyetlerin habercisi olup olmadığı da tartışılıyor. Her iki alanda da umutsuz olmamayı telkin eden spor yazarları hem milli takımımızın hem de Anadolu Efes’in ilerleyen müsabakalarda çok daha başarılı sonuçlar alacağını belirtiyor. Bunun için hem antrenmanlar hem de hazırlık maçları yapılmaya devam ediliyor. Geliştirilen performans ile nasıl bir sonuç elde edileceği tüm basketbol severler tarafından merak ediliyor!

Giriş Yap

Kayıt Ol