18.01.2020 05:37:47
ÜYELİK
30.09.2019 08:00

Adil Rami Sansasyon Dolu Hayatı ile Dikkat Çekiyor!

Futbolcuların performansları kadar özel hayatları da sıklıkla konuşulan hususlar arasında yer alıyor. Fenerbahçe’nin son transferi olarak gelen Adil Rami’de en az futbolu kadar özel hayatından da söz ettireceğe benziyor. Oldukça hızlı bir hayata sahip olan bu futbolcunun özel hayatı ile alakalı tutumunun futbol müsabakalarında sergileyeceği performansı olumsuz yönde etkileyip etkilemeyeceği de en çok merak edilen detaylardan bir diğeri!

Pamela Anderson ile İlişki!

Adil Rami’nin özel hayatı ile alakalı en çok konuşulan detayların başında Pamela Anderson ile ilişkisi geliyor. Playboy güzeli olarak da bilinen bu isim ile adı aşk dedikodularına karışan ismin herhangi bir açıklama yapmadığı fark edildi. Faslı bir ailenin çocuğu olan Adil Rami sunmuş olduğu bu sosyal yaşantı tablosu ile ülkemizde birçok eleştirinin odak noktasına hazırlanmaya aday bulunuyor!

Sadece Anderson ile olan ilişkisi değil aynı zamanda bu ilişkinin bitiş şekli de sıklıkla dikkat çeken detaylar arasında bulunuyor. Pamela Anderson’a şiddet uyguladığı iddia edilen Adil Rami ilişkisi ile alakalı hala net bir açıklama yapmış değil!

Çıplak Pozu Sükse Yarattı!

Adil Rami’nin son çılgınlıklarından bir diğeri de çıplak şekilde poz vermesi oldu. Son dönemlerde giderek artan bu akımın bir temsilcisi de Rami oldu. Çıplak fotoğraflardan oluşan bir takvimin parçası olmak üzere poz veren futbolcunun bu pozlarının da magazin bültenlerini bir hayli oyaladığının altı çizilmelidir.

Düzene Girecek Mi?

Sarı lacivertli taraftarların aklında ise tek bir soru bulunuyor Adil Rami’nin bu özel hayatı futbol performansını etkileyecek mi? Son dönemlerde daha dikkatli olmaya çalıştığı da dikkat çeken detaylar arasında bulunuyor.

Giriş Yap

Kayıt Ol