21.05.2019 01:37:44
ÜYELİK

Rusya - Premier Lig

2018/2019
İç Saha Dış Saha Toplam
O G B M A Y AV PUAN O G B M A Y AV PUAN O G B M A Y AV PUAN
1 Zenit St. Petersburg 14 12 1 1 35 12 23 37 15 7 3 5 18 16 2 24 29 19 4 6 53 28 25 61
2 Lokomotiv Moscow 14 8 5 1 24 12 12 29 15 7 3 5 20 16 4 24 29 15 8 6 44 28 16 53
3 FC Krasnodar 14 8 3 3 28 11 17 27 15 7 5 3 26 12 14 26 29 15 8 6 54 23 31 53
4 Spartak Moscow 15 7 3 5 19 16 3 24 14 7 4 3 17 13 4 25 29 14 7 8 36 29 7 49
5 CSKA Moskova 14 7 3 4 25 13 12 24 15 6 6 3 15 10 5 24 29 13 9 7 40 23 17 48
6 Arsenal Tula 15 8 5 2 27 12 15 29 14 4 4 6 10 18 -8 16 29 12 9 8 37 30 7 45
7 FC Rostov 15 6 6 3 14 8 6 24 14 4 5 5 11 14 -3 17 29 10 11 8 25 22 3 41
8 FC Orenburg 14 6 4 4 16 12 4 22 15 5 3 7 21 22 -1 18 29 11 7 11 37 34 3 40
9 FK Akhmat 14 4 7 3 14 15 -1 19 15 6 2 7 13 15 -2 20 29 10 9 10 27 30 -3 39
10 Rubin Kazan 15 6 7 2 13 9 4 25 14 1 8 5 11 20 -9 11 29 7 15 7 24 29 -5 36
11 Ural 15 5 5 5 18 18 0 20 14 4 3 7 13 27 -14 15 29 9 8 12 31 45 -14 35
12 Dinamo Moscow 14 5 5 4 14 7 7 20 15 1 9 5 11 18 -7 12 29 6 14 9 25 25 0 32
13 Krylya Sovetov Samara 15 5 2 8 11 15 -4 17 14 3 2 9 14 25 -11 11 29 8 4 17 25 40 -15 28
14 FC Ufa 15 5 2 8 15 17 -2 17 14 0 9 5 9 16 -7 9 29 5 11 13 24 33 -9 26
15 Anzhi Makhachkala 14 2 4 8 8 23 -15 10 15 3 2 10 5 25 -20 11 29 5 6 18 13 48 -35 21
16 FC Yenisey Krasnoyarsk 15 3 7 5 15 22 -7 16 14 1 1 12 8 29 -21 4 29 4 8 17 23 51 -28 20
  • Şampiyonluk Turu
  • Avrupa Ligi Play-Off
  • Altlig
Toplam İçerde Dışarda
O PUAN Son 10 Maç O PUAN Son 10 Maç O PUAN Son 10 Maç
1 Zenit St. Petersburg 29 61
14 37
15 24
2 Lokomotiv Moscow 29 53
14 29
15 24
3 FC Krasnodar 29 53
14 27
15 26
4 Spartak Moscow 29 49
15 24
14 25
5 CSKA Moskova 29 48
14 24
15 24
6 Arsenal Tula 29 45
15 29
14 16
7 FC Rostov 29 41
15 24
14 17
8 FC Orenburg 29 40
14 22
15 18
9 FK Akhmat 29 39
14 19
15 20
10 Rubin Kazan 29 36
15 25
14 11
11 Ural 29 35
15 20
14 15
12 Dinamo Moscow 29 32
14 20
15 12
13 Krylya Sovetov Samara 29 28
15 17
14 11
14 FC Ufa 29 26
15 17
14 9
15 Anzhi Makhachkala 29 21
14 10
15 11
16 FC Yenisey Krasnoyarsk 29 20
15 16
14 4
Toplam İçerde Dışarda
Alt Üst Oynanan Alt Üst Oynanan Alt Üst Oynanan
1 Zenit St. Petersburg 21 8 29 Maç 8 6 14 Maç 13 2 15 Maç
2 Lokomotiv Moscow 23 6 29 Maç 11 3 14 Maç 12 3 15 Maç
3 FC Krasnodar 23 6 29 Maç 10 4 14 Maç 13 2 15 Maç
4 Spartak Moscow 21 3 29 Maç 9 1 15 Maç 12 2 14 Maç
5 CSKA Moskova 14 5 29 Maç 0 4 14 Maç 14 1 15 Maç
6 Arsenal Tula 22 7 29 Maç 10 5 15 Maç 12 2 14 Maç
7 FC Rostov 28 2 29 Maç 14 1 15 Maç 14 1 14 Maç
8 FC Orenburg 13 8 29 Maç 11 3 14 Maç 2 5 15 Maç
9 FK Akhmat 25 9 29 Maç 12 2 14 Maç 13 7 15 Maç
10 Rubin Kazan 27 14 29 Maç 15 12 15 Maç 12 2 14 Maç
11 Ural 22 4 29 Maç 13 2 15 Maç 9 2 14 Maç
12 Dinamo Moscow 26 8 29 Maç 13 6 14 Maç 13 2 15 Maç
13 Krylya Sovetov Samara 23 6 29 Maç 14 1 15 Maç 9 5 14 Maç
14 FC Ufa 21 2 29 Maç 8 1 15 Maç 13 1 14 Maç
15 Anzhi Makhachkala 14 7 29 Maç 12 2 14 Maç 2 5 15 Maç
16 FC Yenisey Krasnoyarsk 22 7 29 Maç 11 4 15 Maç 11 3 14 Maç
Genel İç Saha Dış Saha
Var Yok Toplam Var Yok Toplam Var Yok Toplam
1 Zenit St. Petersburg 15 14 29 8 6 14 7 8 15
2 Lokomotiv Moscow 16 13 29 10 4 14 6 9 15
3 FC Krasnodar 14 15 29 5 9 14 9 6 15
4 Spartak Moscow 15 14 29 9 6 15 6 8 14
5 CSKA Moskova 10 19 29 6 8 14 4 11 15
6 Arsenal Tula 10 19 29 5 10 15 5 9 14
7 FC Rostov 10 19 29 5 10 15 5 9 14
8 FC Orenburg 15 14 29 6 8 14 9 6 15
9 FK Akhmat 15 14 29 9 5 14 6 9 15
10 Rubin Kazan 15 14 29 6 9 15 9 5 14
11 Ural 19 10 29 11 4 15 8 6 14
12 Dinamo Moscow 11 18 29 3 11 14 8 7 15
13 Krylya Sovetov Samara 11 18 29 3 12 15 8 6 14
14 FC Ufa 13 16 29 5 10 15 8 6 14
15 Anzhi Makhachkala 8 21 29 6 8 14 2 13 15
16 FC Yenisey Krasnoyarsk 15 14 29 9 6 15 6 8 14
İçeride Dışarda
Takım O P 1/1 1/0 1/2 0/1 0/0 0/2 2/1 2/0 2/2 1/1 1/0 1/2 0/1 0/0 0/2 2/1 2/0 2/2
1 Zenit St. Petersburg 29 61 6 0 0 5 1 0 1 0 1 2 0 0 3 3 3 0 0 4
2 Lokomotiv Moscow 29 53 1 0 0 6 5 1 1 0 0 2 0 0 3 3 3 0 0 4
3 FC Krasnodar 29 53 4 0 0 4 2 3 0 1 0 1 2 1 2 2 4 0 1 2
4 Spartak Moscow 29 49 5 1 1 2 2 2 0 0 2 1 0 0 2 3 4 0 1 3
5 CSKA Moskova 29 48 6 1 0 1 0 3 0 2 1 1 1 0 2 5 3 0 0 3
6 Arsenal Tula 29 45 6 2 0 1 2 2 1 1 0 3 0 1 2 4 1 1 0 2
7 FC Rostov 29 41 4 1 0 2 4 1 0 1 2 4 0 0 1 4 3 0 1 1
8 FC Orenburg 29 40 2 1 0 4 3 2 0 0 2 4 2 1 1 0 1 2 1 3
9 FK Akhmat 29 39 2 2 0 2 4 2 0 1 1 2 0 0 3 2 5 2 0 1
10 Rubin Kazan 29 36 5 1 0 1 5 2 0 1 0 2 4 0 3 4 0 0 0 1
11 Ural 29 35 1 1 1 1 3 3 3 1 1 5 0 0 2 2 2 0 1 2
12 Dinamo Moscow 29 32 1 1 0 4 4 2 0 0 2 2 1 1 3 7 0 0 1 0
13 Krylya Sovetov Samara 29 28 2 1 0 3 1 4 0 0 4 6 1 0 3 1 0 0 0 3
14 FC Ufa 29 26 2 0 1 2 2 2 1 0 5 2 2 0 3 4 0 0 3 0
15 Anzhi Makhachkala 29 21 1 1 1 1 2 1 0 1 6 6 0 0 3 2 3 1 0 0
16 FC Yenisey Krasnoyarsk 29 20 2 0 0 0 7 2 1 0 3 7 0 0 3 1 0 2 0 1
Maç Sonucu Oranları
1
% 41.8 97 maç
0
% 29.7 69 maç
2
% 28.4 66 maç
İlk Yarı Sonucu Oranları
1
% 28.9 67 maç
0
% 50.9 118 maç
2
% 20.3 47 maç
İlk Yarı / Maç Sonucu Dağılımı
1 / 1
% 21.6 50 maç
1 / 0
% 5.6 13 maç
1 / 2
% 1.7 4 maç
0 / 1
% 16.8 39 maç
0 / 0
% 20.3 47 maç
0 / 2
% 13.8 32 maç
2 / 1
% 3.4 8 maç
2 / 0
% 3.9 9 maç
2 / 2
% 12.9 30 maç
Gollerin Zaman Dağılımı
0-15
% 12.7 66 Gol
16-30
% 12.0 62 Gol
30-45
% 14.9 77 Gol
46-60
% 17.0 88 Gol
61-75
% 16.0 83 Gol
76-90
% 27.4 142 Gol
Alt / Üst Oranları
ALT
% 59.1 137 Maç
UST
% 40.9 95 Maç
Gol Krallığı
Oyuncu Takım
Fedor Chalov CSKA Moskova 13
Sardar Azmoun Zenit St. Petersburg 12
Anton Miranchuk Lokomotiv Moscow 11
Viktor Claesson FC Krasnodar 11
Ze Luis Spartak Moscow 10
Sebastian Driussi Zenit St. Petersburg 9
Sylvester Igboun FC Ufa 9
Aleksei Sutormin FC Orenburg 8
Ari FC Krasnodar 8
Artem Dzyuba Zenit St. Petersburg 8
Asist Krallığı
Oyuncu Takım
Artem Dzyuba Zenit St. Petersburg 10
Joaozinho Dinamo Moscow 8
Yuri Gazinskiy FC Krasnodar 8
Aleksey Miranchuk Lokomotiv Moscow 7
Fedor Chalov CSKA Moskova 7
Ivan Oblyakov CSKA Moskova 7
Ravanelli FK Akhmat 7
Viktor Claesson FC Krasnodar 7
Mario Fernandes CSKA Moskova 6
Othman El Kabir Ural 6
En Çok Kart Gören Oyuncu
Oyuncu Takım
Abdul Aziz Tetteh Dinamo Moscow 11
Charles Kabore FC Krasnodar 9
Andrey Semenov FK Akhmat 9
Dmitri Belorukov Anzhi Makhachkala 5
Sergei Petrov FC Krasnodar 5
Agustin Rogel Krylya Sovetov Samara 5
Aleksandr Martynovich FC Krasnodar 4
Roland Gigolaev Anzhi Makhachkala 4
Ayaz Guliev Spartak Moscow 10
Fegor Ogude FC Yenisey Krasnoyarsk 9
En Çok Gol Atan Takımlar
# Takım Gol
1 FC Krasnodar 54
2 Zenit St. Petersburg 53
3 Lokomotiv Moscow 44
4 CSKA Moskova 40
5 Arsenal Tula 37
6 FC Orenburg 37
7 Spartak Moscow 36
8 Ural 31
9 FK Akhmat 27
10 FC Rostov 25
En Çok Gol Yiyen Takımlar
# Takım Gol
1 FC Yenisey Krasnoyarsk 51
2 Anzhi Makhachkala 48
3 Ural 45
4 Krylya Sovetov Samara 40
5 FC Orenburg 34
6 FC Ufa 33
7 Arsenal Tula 30
8 FK Akhmat 30
9 Spartak Moscow 29
10 Rubin Kazan 29
En Çok Asist Yapan Takımlar
# Takım Asist
1 Zenit St. Petersburg 40
2 FC Krasnodar 40
3 CSKA Moskova 33
4 Lokomotiv Moscow 29
5 Dinamo Moscow 23
6 Spartak Moscow 23
7 FC Orenburg 21
8 Arsenal Tula 19
9 FK Akhmat 18
10 Krylya Sovetov Samara 18
Sarı Kartlar
# Takım
1 FC Orenburg 82
2 Anzhi Makhachkala 82
3 FK Akhmat 74
4 Dinamo Moscow 71
5 FC Ufa 69
6 Krylya Sovetov Samara 69
7 Spartak Moscow 69
8 Rubin Kazan 66
9 Zenit St. Petersburg 65
10 Arsenal Tula 65
Kırmızı Kartlar
# Takım
1 FC Krasnodar 8
2 Krylya Sovetov Samara 6
3 Anzhi Makhachkala 6
4 Ural 5
5 Lokomotiv Moscow 5
6 Dinamo Moscow 4
7 CSKA Moskova 4
8 FC Rostov 4
9 Zenit St. Petersburg 3
10 FC Ufa 2
Fikstür
26.05.2019 13:00 CSKA Moscow - : - Krylya Sovetov Samara
26.05.2019 13:00 FK Akhmat - : - FC Rostov
26.05.2019 13:00 Zenit St. Petersburg - : - FC Yenisey Krasnoyarsk
26.05.2019 13:00 Dinamo Moscow - : - Arsenal Tula
26.05.2019 13:00 FC Krasnodar - : - Rubin Kazan
26.05.2019 13:00 Anzhi Makhachkala - : - Ural
26.05.2019 13:00 Lokomotiv Moscow - : - FC Ufa
26.05.2019 13:00 FC Orenburg - : - Spartak Moscow
Fikstür
04.05.2019 18:00 Arsenal Tula 2 : 0 Lokomotiv Moscow
05.05.2019 13:00 Krylya Sovetov Samara 1 : 1 FC Ufa
05.05.2019 15:35 CSKA Moscow 2 : 2 Dinamo Moscow
05.05.2019 18:00 FC Rostov 1 : 1 FC Krasnodar
10.05.2019 10:35 FC Orenburg 2 : 2 Ural
10.05.2019 13:05 Dinamo Moscow 0 : 0 FC Rostov
10.05.2019 15:30 Anzhi Makhachkala 0 : 1 Arsenal Tula
10.05.2019 18:00 Lokomotiv Moscow 4 : 0 Rubin Kazan
11.05.2019 13:00 FC Yenisey Krasnoyarsk 0 : 4 FC Krasnodar
11.05.2019 15:30 FK Akhmat 2 : 1 Krylya Sovetov Samara
12.05.2019 15:30 Spartak Moscow 1 : 0 FC Ufa
12.05.2019 18:05 Zenit St. Petersburg 3 : 1 CSKA Moscow
18.05.2019 13:00 FC Ufa 0 : 2 FC Orenburg
18.05.2019 15:30 CSKA Moscow 1 : 0 FK Akhmat
18.05.2019 18:00 Krylya Sovetov Samara 1 : 2 Spartak Moscow
19.05.2019 10:30 Ural 2 : 2 Lokomotiv Moscow
19.05.2019 13:00 FC Yenisey Krasnoyarsk 2 : 2 Dinamo Moscow
19.05.2019 15:30 Arsenal Tula 0 : 3 FC Krasnodar
19.05.2019 18:00 FC Rostov 1 : 0 Zenit St. Petersburg
20.05.2019 18:00 Rubin Kazan 0 : 0 Anzhi Makhachkala

Giriş Yap

Kayıt Ol