21.05.2019 01:37:09
ÜYELİK
Popüler Diğer

Futbol Canlı Skor

HEPSİ CANLI BITEN BAŞLAYACAK OYUNLARIM
Mac Yok
Danimarka : U17 Ligi Puan Durumu
16:00 SMS SoenderjyskE U17 - : - AGF U17 (-:-)
19:00 SMS Broendby U17 - : - FC Nordsjaelland U17 (-:-)
19:30 SMS Vejle U17 - : - OB U17 (-:-)
İsviçre : 1 Ligi, 3. Grup Puan Durumu
20:30 SMS St. Gallen II - : - Linth (-:-)
Mısır : Premier Lig Puan Durumu
23:00 Al Masry - : - El Entag El Harby (-:-)
23:00 Smouha SC - : - Petrojet (-:-)
23:00 El Geish - : - Al-Ittihad Al-Sakandary (-:-)
23:00 Wadi Degla FC - : - El Hodood (-:-)
23:00 ENPPI - : - Misr El-Maqasa (-:-)
Romanya : 2. Lig Seri 1 Puan Durumu
20:30 Universitatea Cluj - : - CS Sportul Snagov (-:-)
Ermenistan : 1. Lig Puan Durumu
15:00 SMS Gandzasar II - : - Banants II (-:-)
16:00 SMS Pyunik II - : - Junior Sevan (-:-)
16:00 SMS Banants III - : - Ararat Armenia II (-:-)
Cezayir : 1. Lig Puan Durumu
18:00 AS Ain M'lila - : - Paradou AC (-:-)
00:30 CA Bordj Bou Arreridj - : - Olympique de Medea (-:-)
00:30 JS Saoura - : - ES Setif (-:-)
00:30 USM Bel Abbes - : - MC Alger (-:-)
00:30 USM Alger - : - MC Oran (-:-)
00:30 MO Bejaia - : - CR Belouizdad (-:-)
00:30 NA Hussein Dey - : - JS Kabylie (-:-)
00:30 DRB Tadjenanet - : - CS Constantine (-:-)
Irak : Premier League Puan Durumu
22:00 SMS Naft Al Junoob - : - Al Karkh (-:-)
22:00 SMS Al Najaf - : - Al Kahrabaa (-:-)
Uluslararası : Hazırlık Maçları Puan Durumu
19:30 Beitar Jerusalem - : - Atletico Madrid (-:-)
Uluslararası : AFC Şampiyonlar Ligi Grp. A Puan Durumu
21:00 Al-Wasl - : - Al Zawraa (-:-)
21:00 Zob Ahan - : - Al Nassr FC (-:-)
Uluslararası : AFC Şampiyonlar Ligi Grp. B Puan Durumu
17:00 Lokomotiv Tashkent - : - Al-Rayyan (-:-)
22:00 Al Ittihad - : - Al-Wahda (-:-)
Uluslararası : AFC Şampiyonlar Ligi Grp. G Puan Durumu
13:00 Jeonbuk FC - : - Buriram United (-:-)
13:00 Urawa Red Diamonds - : - Beijing Guoan (-:-)
Uluslararası : AFC Şampiyonlar Ligi Grp.H Puan Durumu
13:00 Sydney FC - : - Samara Arenası (-:-)
13:00 Shanghai SIPG FC - : - Ulsan Hyundai (-:-)
İsveç : Superettan Puan Durumu
20:00 GAIS - : - Büyükşehir Torku Arena (-:-)
20:00 Degerfors - : - Dalkurd FF (-:-)
İrlanda : Premier Lig Puan Durumu
21:45 St. Patrick's Athletic - : - Derry City (-:-)
Paraguay : 1. Lig - Apertura Puan Durumu
01:30 9 ' Luqueno 0 : 0 Deportivo Capiata
Ekvator : Serie A Puan Durumu
03:15 Guayaquil City - : - Aucas (-:-)
Bolivya : Primera Lig - Apertura Puan Durumu
22:30 Guabira - : - San Jose (-:-)
Estonya : Premium Lig Puan Durumu
19:30 FCI Levadia - : - Nomme JK Kalju (-:-)
Gürcistan : Pirveli Lig Puan Durumu
16:30 SMS FC Shukura Kobuleti - : - FC Norchi Dinamo Tbilisi (-:-)
16:30 SMS FC Guria Lanchkhuti - : - Kolkheti-1913 Poti (-:-)
16:30 SMS FC Zugdidi - : - FC Gagra (-:-)
Danimarka : Rezerv Lig Pulje 3 Puan Durumu
15:00 SMS FC Midtjylland Reserves - : - Vejle Boldklub Reserves (-:-)
Letonya : Premier Lig - Virsliga Puan Durumu
18:30 FS Metta/LU - : - FK Liepaja (-:-)
18:30 FK Jelgava - : - FK Spartaks (-:-)
Litvanya : Premier Lig Puan Durumu
18:00 Atlantas Klaipeda - : - FK Palanga (-:-)
20:00 Riteriais - : - FK Panevezys (-:-)
Brezilya : Serie B Puan Durumu
02:00 CRB - : - Coritiba (-:-)
Brezilya : Serie C - Grup A Puan Durumu
02:00 SMS Ferroviario - : - Globo FC (-:-)
Brezilya : Serie C - Grup B Puan Durumu
02:00 SMS Remo - : - Ypiranga RS (-:-)
Finlandiya : 2. Lig Grup A Puan Durumu
18:30 SMS FC Reipas - : - Mikkelin Kissat (-:-)
Romanya : Liga I Relegation Group Puan Durumu
18:30 Hermannstadt - : - Botosani (-:-)
Brezilya : Serie D - Grup A9 Puan Durumu
02:15 SMS IPT AO Itabaiana 0 : 0 Gurupi
02:15 SMS AO Itabaiana - : - Interporto (-:-)
Brezilya : Serie D - Grup A11 Puan Durumu
03:10 SMS Uniao Rondonopolis - : - Patrocinense (-:-)
Brezilya : Serie D - Grup A15 Puan Durumu
02:00 SMS Brusque - : - Gaucho (-:-)
Brezilya : Serie D - Grup A13 Puan Durumu
01:00 SMS Uniao Recreativa dos Trabalhadores - : - Serra (-:-)
Ukrayna : Premier Lig Puan Durumu
17:00 Desna - : - Vorskla (-:-)
17:00 Chornomorets Odessa - : - Karpaty (-:-)
19:30 Arsenal Kyiv - : - Olimpik Donetsk (-:-)
Bulgaristan : First Professional League Championship Playoff Puan Durumu
18:00 Botev Plovdiv - : - Ludogorets Razgrad (-:-)
18:00 Levski Sofia - : - PFC CSKA-Sofia (-:-)
21:00 Cherno More Varna - : - Beroe (-:-)
Arjantin : Federal A - Promotion - Playoff Puan Durumu
03:00 CA Alvarado - : - Sol de Mayo (-:-)
Norveç : Kupa Puan Durumu
19:00 Elverum - : - Stabaek (-:-)
Danimarka : 2. Division Relegation Group Puan Durumu
20:00 Skovshoved - : - Frem (-:-)
Hollanda : 1. Ligi Avrupa Ligi Playoff Puan Durumu
19:30 FC Utrecht - : - Heracles (-:-)
21:45 Vitesse - : - FC Groningen (-:-)
Arjantin : Primera B Nacional Promotion Playoff Puan Durumu
03:10 Central Cordoba de Santiago - : - Almagro (-:-)
Tanzanya : Premier Lig Puan Durumu
16:00 SMS Mbao - : - Kinondoni MC (-:-)
Kolombiya : Torneo Postobon Puan Durumu
02:00 SMS Leones - : - Real Cartagena (-:-)
Kolombiya : Torneo Postobon - Apertura Playoff Grup B Puan Durumu
04:00 SMS Chico FC - : - Deportes Quindio (-:-)
Türkiye : 2.Lig , Playoff Yükselme Puan Durumu
16:00 SMS Sarıyer - : - Sakaryaspor (-:-)
16:00 SMS Fatih Karagümrük - : - Manisa Büyükşehir Belediyespor (-:-)
Endonezya : Süperlig Puan Durumu
16:30 Persebaya Surabaya - : - Kalteng Putra (-:-)
16:30 Bali United Pusam - : - Bhayangkara FC (-:-)
İsveç : İsveç Kupa Puan Durumu
20:00 Ifoe Bromoella IF - : - Lunds BK (-:-)
20:00 Vaargaarda IK - : - Lindome GIF (-:-)
20:00 IK Franke - : - Gamla Upsala (-:-)
Fransa : Ligue 1 - Play Off/Out Puan Durumu
21:45 Paris FC - : - Lens (-:-)
İtalya : Serie B Playoff Yükselme Puan Durumu
22:00 IPT Hellas Verona/Spezia 0 : 0 Palermo
22:00 Cittadella - : - Benevento (-:-)

Giriş Yap

Kayıt Ol