21.08.2019 16:42:28
ÜYELİK
Popüler Diğer

Futbol Canlı Skor

HEPSİ CANLI BITEN BAŞLAYACAK OYUNLARIM
Mac Yok
Avustralya : Tazmanya Ligi Puan Durumu
12:30 SMS Devonport City 6 : 2 Riverside Olympic (4:1)
İsveç : Damallsvenskan Puan Durumu
20:00 Djurgaarden - : - KIF Oerebro (-:-)
Uluslararası : Copa Sudamericana Puan Durumu
03:30 MS Atletico MG 2 : 1 La Equidad (1:1)
Norveç : 1. Lig - Adeccoligaen Puan Durumu
19:00 Tromsdalen - : - Sogndal (-:-)
19:00 Kongsvinger - : - Stroemmen (-:-)
19:00 Notodden - : - Nest Sotra (-:-)
19:00 Sandefjord - : - Raufoss (-:-)
19:00 Ull/Kisa - : - Sandnes (-:-)
19:00 Jerv - : - KFUM (-:-)
Norveç : 2. Lig Grp. 1 Puan Durumu
18:00 Levanger - : - Kvik Halden (-:-)
Avustralya : Queensland - Eyalet Ligi Puan Durumu
12:30 SMS Gold Coast Knights 3 : 0 Western Pride
Avustralya : NPL Youth Queensland Puan Durumu
12:30 SMS Peninsula Power U20 - : - CFA - Grup B (-:-)
Avustralya : NPL Youth Victoria Puan Durumu
12:45 SMS Heidelberg United U20 - : - Oakleigh Cannons FC U20 (-:-)
İsveç : 2. Lig Kuzey Svealand Puan Durumu
20:30 SMS IFK Mora FK - : - Sundbybergs IK (-:-)
Tayland : Thai Lig 2 Puan Durumu
13:45 SMS Ayutthaya FC - : - Ubon UMT FC (-:-)
13:45 SMS Army United - : - Rayong FC (-:-)
14:00 SMS Police Tero FC - : - Thai Honda (-:-)
14:00 SMS Sisaket FC - : - Siam Navy FC (-:-)
15:00 SMS Khonkaen FC - : - MOF Customs United (-:-)
15:00 SMS Nong Bua Pitchaya FC - : - Udon Thani FC (-:-)
15:00 SMS Kasetsart - : - Samut Sakhon FC (-:-)
16:00 SMS JL Chiangmai United FC - : - Lampang FC (-:-)
16:00 SMS BG Pathum United - : - Air Force Central FC (-:-)
Faroe Adaları : 1. Lig Puan Durumu
21:00 SMS Klaksvik - : - B36 Torshavn (-:-)
Kolombiya : Primera B - Clausura Puan Durumu
03:45 SMS Leones 0 : 0 Fortaleza FC
23:00 SMS Orsomarso - : - Tigres FC (-:-)
23:30 SMS Real San Andres - : - Atletico FC (-:-)
Avustralya : Brisbane Premier League Puan Durumu
12:30 SMS Grange Thistle 1 : 1 Taringa Rovers
Avustralya : Brisbane Capital League Division One Puan Durumu
13:30 SMS North Star FC - : - Annerley (-:-)
Kolombiya : Liga Postobon - Clausura Puan Durumu
00:00 Bucaramanga - : - Tolima (-:-)
Arjantin : Kupası Puan Durumu
21:30 All Boys - : - Central Cordoba de Santiago (-:-)
Brezilya : Serie B Puan Durumu
01:15 MS Botafogo SP 2 : 1 Londrina EC (1:1)
01:15 MS Operario Ferroviario 1 : 0 Guarani (1:0)
01:15 MS Brasil de Pelotas 2 : 1 Sao Bento (1:0)
02:30 MS Parana Clube 0 : 0 Atletico GO
03:30 MS Cuiaba 3 : 0 Figueirense
03:30 MS Vila Nova 0 : 2 Mordovya Arenası
Litvanya : 1. Lig Puan Durumu
19:00 SMS Dainava Alytus - : - FK Vilnius (-:-)
Norveç : Kupa Puan Durumu
18:00 SMS Roea - : - Arna-Bjoernar (-:-)
19:00 SMS Trondheims-Oern - : - Sandviken (-:-)
19:00 SMS Kolbotn - : - LSK Kvinner (-:-)
19:00 SMS Arena Fonte Nova - : - Avaldsnes (-:-)
Tayvan : 1. Lig Puan Durumu
14:00 SMS Taipei City Tatung - : - Taichung Futuro (-:-)
Filipinler : Philippines Football League Puan Durumu
11:00 SMS Global FC 0 : 2 Kaya FC (0:2)
14:00 SMS Mendiola FC 1991 1 : 4 Ceres-Negros FC (1:3)
İsveç : İsveç Kupa Puan Durumu
18:30 Gottne IF - : - Brommapojkarna (-:-)
19:00 Tvaaaakers IF - : - Trelleborgs FF (-:-)
19:00 Qviding FIF - : - Haecken (-:-)
19:30 Torns IF - : - Joenkoepings Soedra (-:-)
19:30 FC Rosengaard - : - Kalmar FF (-:-)
19:30 Husqvarna FF - : - Mjaellby (-:-)
19:30 Utsiktens BK - : - Oergryte FF (-:-)
19:30 Eskilsminne IF - : - Norrby (-:-)
19:30 FK Karlskrona - : - Oesters IF (-:-)
19:30 Raaslaetts SK - : - GAIS (-:-)
19:30 FC Trollhaettan - : - Halmstads BK (-:-)
19:30 Nykoepings BIS - : - Oerebro (-:-)
19:30 Forssa BK - : - Syrianska (-:-)
19:30 Enskede IK - : - AIK (-:-)
19:30 IFK Luleaa - : - Hammarby (-:-)
19:30 Karlstad BK - : - Sirius (-:-)
19:30 Gamla Upsala - : - Büyükşehir Torku Arena (-:-)
19:30 Sollentuna FF - : - Degerfors (-:-)
19:30 Sandvikens IF - : - IK Frej Taeby (-:-)
19:30 FC Gute - : - Dalkurd FF (-:-)
19:30 IFK Lidingoe - : - GIF Sundsvall (-:-)
19:30 IFK Timraa - : - IFK Norrkoeping (-:-)
Uluslararası : Copa Libertadores Play Off Puan Durumu
03:30 MS Gremio 0 : 1 Palmeiras (0:1)
Uluslararası : AFC Cup Final Stage Puan Durumu
15:45 IY Abahani Limited 2 : 1 April 25 SC (2:1)
Uluslararası : CONCACAF League Puan Durumu
03:00 SMS Santa Tecla FC 0 : 0 Deportiva San Carlos
03:00 SMS S.V. Robinhood 1 : 1 Independiente de La Chorrera
05:00 SMS Managua FC 1 : 2 CD Motagua (0:1)
Uluslararası : Şampiyonlar Ligi Elemeler Puan Durumu
22:00 Dinamo Zagreb - : - Rosenborg (-:-)
22:00 Young Boys - : - FK Crvena Zvezda (-:-)
22:00 Olympiacos - : - FC Krasnodar (-:-)
Polonya : 1. Lig Puan Durumu
18:00 Warta Poznan - : - Podbeskidzie Bielsko-Biala (-:-)
18:30 Radomiak Radom - : - GKS Jastrzebie (-:-)
20:00 GKS Tychy 71 - : - Chrobry Glogow (-:-)
20:00 GKS Belchatow - : - Odra Opole (-:-)
20:00 Puszcza Niepolomice - : - Dünya Sıralaması (-:-)
20:00 Olimpia Grudziadz - : - Wigry Suwalki (-:-)
21:00 Chojniczanka Chojnice - : - Miedz Legnica (-:-)
21:00 Termalica Nieciecza - : - Stal Mielec (-:-)
21:30 Stomil Olsztyn - : - Sandecja Nowy Sacz (-:-)
Polonya : 2. Lig Puan Durumu
18:00 Stal Stalowa Wola - : - Blekitni Stargard (-:-)
18:00 Resovia - : - Bytovia Bytow (-:-)
18:00 Garbarnia - : - Pogon Siedlce (-:-)
18:00 Elana Torun - : - SKRA Czestochowa (-:-)
18:00 Lech Poznan ll - : - KS Legionovia Legionowo (-:-)
19:50 Widzew Lodz - : - Gornik Leczna (-:-)
20:00 Znicz Pruszkow - : - Gryf Wejherowo (-:-)
20:00 GKS Katowice - : - Olimpia Elblag (-:-)
20:00 Polkowice - : - Stal Rzeszow (-:-)
Danimarka : 1. Lig Puan Durumu
19:30 Viborg - : - Fredericia (-:-)
20:00 Vendsyssel FF - : - Skive (-:-)
20:00 Nijniy Novgorod Stadyumu - : - Vejle Boldklub (-:-)
20:00 Hvidovre - : - Fremad Amager (-:-)
20:00 FC Roskilde - : - HB Koege (-:-)
20:00 Nykoebing FC - : - Naestved (-:-)
İngiltere : Championship Puan Durumu
21:45 Cardiff City - : - Huddersfield Town (-:-)
21:45 Charlton Athletic - : - Nottingham Forest (-:-)
21:45 Fulham - : - Millwall (-:-)
21:45 Leeds United - : - Brentford (-:-)
21:45 Preston North End - : - Stoke City (-:-)
21:45 QPR - : - Swansea City (-:-)
22:00 West Bromwich - : - Reading (-:-)
İsviçre : Promosyon Lig Puan Durumu
20:30 SMS Stade Nyonnais - : - Black Stars (-:-)
20:30 SMS Bavois - : - Etoile Carouge (-:-)
21:00 SMS SC Bruehl - : - FC Rapperswil-Jona (-:-)
İsviçre : 1. Ligi, 1. Grup Puan Durumu
21:00 SMS Echallens - : - Team Vaud U21 (-:-)
21:00 SMS Meyrin - : - La Chaux-de-Fonds (-:-)
İsviçre : 1 Ligi, 2. Grup Puan Durumu
21:00 SMS FC Bassecourt - : - Solothurn (-:-)
21:00 SMS Wohlen - : - Delemont (-:-)
İsviçre : 1 Ligi, 3. Grup Puan Durumu
21:00 SMS Red Star Zuerich - : - FC Thalwil (-:-)
Avustralya : FFA Kupası Puan Durumu
12:30 MS Moreland Zebras 4 : 0 Magpies Crusaders (2:0)
12:30 MS Marconi Stallions 1 : 2 Melbourne City FC (0:2)
12:30 MS Olympic FC 2 : 3 Adelaide United (1:2)
12:30 MS Edgeworth Eagles 1 : 5 Newcastle Jets (1:3)
Danimarka : 2. Division Grp. 1 Puan Durumu
19:30 Vanloese - : - Broenshoej (-:-)
19:30 Hilleroed - : - FC Helsingoer (-:-)
19:30 Avarta - : - FA 2000 (-:-)
20:00 B 93 - : - Frem (-:-)
20:00 HIK - : - Skovshoved (-:-)
20:00 Slagelse - : - Holbaek (-:-)
Danimarka : 2. Division Grp. 2 Puan Durumu
19:30 Vejgaard - : - Brabrand (-:-)
19:30 VSK Aarhus - : - Aarhus Fremad (-:-)
19:30 Naesby - : - Middelfart (-:-)
19:45 FC Sydvest 05 - : - Ringkoebing (-:-)
20:00 Thisted - : - Jammerbugt FC (-:-)
20:00 AB - : - Dalum (-:-)
Almanya : Oberliga - Rheinland Pfalz/Saar Puan Durumu
20:00 SMS SV Roechling - : - Koblenz (-:-)
Almanya : Yerel Lig - Kuzeydoğu Puan Durumu
20:00 RW Erfurt - : - ZFC Meuselwitz (-:-)
İngiltere : Premier Isthmian - Yerel Puan Durumu
21:45 SMS Cray Wanderers - : - Margate (-:-)
Venezuela : İkinci Bölüm - Batı Grubu Puan Durumu
22:30 SMS Real Frontera - : - Deportivo Zulia (-:-)
22:30 SMS Hermanos Colmenarez - : - Atletico El Vigia (-:-)
23:00 SMS TFC Maracaibo - : - Urena SC (-:-)
Venezuela : İkinci Bölüm - Orta Doğu Grubu Puan Durumu
22:00 SMS Universidad Central - : - Chico de Guayana FC (-:-)
22:30 SMS Petroleros de Anzoategui - : - Dinamo de Puerto La Cruz (-:-)
23:00 SMS Angostura FC - : - Ciudad Vinotinto (-:-)
Katar : Katar Yıldızlar Ligi Puan Durumu
17:20 Al-Sadd - : - Al-Wakra (-:-)
19:30 Qatar SC - : - Al-Duhail SC (-:-)
Arjantin : Primera B Metropolitana Apertura Puan Durumu
03:05 MS CA Talleres Remedios de Escalada 3 : 2 Deportivo Armenio (2:2)
21:30 San Telmo - : - Argentino de Quilmes (-:-)
Rusya : Rusya Kupası Puan Durumu
12:00 MS FC Chita 0 : 1 Luch Energiya Vladivostok (0:1)
16:00 41 ' FC Alania Vladikavkaz 1 : 1 FC Rotor Volgograd
17:00 Ararat Moscow - : - Nizhny Novgorod (-:-)
18:00 Akron Tolyatti - : - Mordovya (-:-)
18:00 Inter Cherkessk - : - Chayka (-:-)
18:00 Chernomorets Novorossiysk - : - Armavir FC (-:-)
18:00 Thai Lig - : - Torpedo Moscow (-:-)
18:30 Shinnik Yaroslavl - : - Tekstilshchik (-:-)
18:30 KamAZ - : - Neftekhimik (-:-)
18:30 FC Ryazan - : - Chertanovo Moscow (-:-)
18:30 Salyut Belgorod - : - Fakel (-:-)
18:30 Leningradets - : - Baltika (-:-)
19:00 Khimki - : - Avangard Kursk (-:-)
Ermenistan : 1. Lig Puan Durumu
16:00 SMS Dilijan - : - BKMA (-:-)
16:00 SMS Torpedo Yerevan - : - Ararat II (-:-)
16:00 SMS West Armenia - : - Lernayin A. (-:-)
16:00 SMS Ani Yerevan - : - Pyunik II (-:-)
18:15 SMS Urartu FC II - : - Sevan (-:-)
Demokratik Kongo : Süperlig Puan Durumu
15:30 SMS J.S. Bazano - : - Simba (-:-)
17:30 SMS AS Vita Club - : - RCK (-:-)
17:30 SMS Dauphins Noirs - : - Maniema Union (-:-)
17:30 SMS Maniema Union - : - J.S. Bazano (-:-)
UI Kupası : National League Puan Durumu
19:15 SMS Europa Point - : - Lynx (-:-)
21:30 SMS Olympique 13 - : - Europa FC (-:-)
Avustralya : Yeni Güney Galler - Playoff Puan Durumu
12:30 SMS Wollongong Wolves 0 : 1 APIA Leichhardt Tigers
12:30 SMS Blacktown City FC 3 : 7 Sydney United 58 (3:2)

Giriş Yap

Kayıt Ol