21.09.2019 01:37:47
ÜYELİK
Popüler Diğer

Futbol Canlı Skor

HEPSİ CANLI BITEN BAŞLAYACAK OYUNLARIM
Mac Yok
İsveç : Süper Lig - Allsvenskan Puan Durumu
14:30 Falkenbergs FF - : - Oestersunds FK (-:-)
17:00 IFK Norrkoeping - : - Oerebro (-:-)
17:00 Kalmar FF - : - Haecken (-:-)
19:00 IFK Gothenburg - : - Sirius (-:-)
İsveç : Superettan Puan Durumu
14:30 Varbergs BoIS FC - : - Syrianska (-:-)
17:00 Joenkoepings Soedra - : - Norrby (-:-)
17:00 Dalkurd FF - : - Oesters IF (-:-)
İsveç : Damallsvenskan Puan Durumu
16:00 IF Limhamn Bunkeflo - : - Kristianstads DFF (-:-)
16:00 Djurgaarden - : - Kopparbergs/Goeteborg (-:-)
ABD : USL League One Puan Durumu
02:00 Greenville Triumph SC - : - Toronto FC II (-:-)
Norveç : 1. Lig - Adeccoligaen Puan Durumu
16:30 Kongsvinger - : - Ull/Kisa (-:-)
Norveç : Premier Lig - Eliteserien Puan Durumu
19:00 Brann - : - FK Haugesund (-:-)
İrlanda : 1. Lig Puan Durumu
21:45 Athlone Town - : - Galway United FC (-:-)
21:45 Bray Wanderers - : - Drogheda United (-:-)
21:45 Cobh Ramblers - : - Longford Town (-:-)
21:45 Shelbourne - : - Limerick (-:-)
21:45 Wexford FC - : - Cabinteely (-:-)
ABD : D-2 Pro League Puan Durumu
03:00 Birmingham Legion - : - Indy Eleven (-:-)
04:30 New Mexico United - : - Reno 1868 FC (-:-)
05:00 LA Galaxy II - : - San Antonio FC (-:-)
05:30 Portland Timbers II - : - Tacoma Defiance (-:-)
Paraguay : 1. Lig - Clausura Puan Durumu
02:30 Sportivo San Lorenzo - : - Nacional (-:-)
23:30 Deportivo Santani - : - Libertad (-:-)
ABD : Major League Soccer Puan Durumu
22:30 Atlanta United - : - San Jose Earthquakes (-:-)
00:00 Vancouver Whitecaps - : - Columbus Crew (-:-)
İsveç : 1. Lig Kuzey Puan Durumu
16:00 SMS Nykoepings BIS - : - Rynninge (-:-)
16:00 SMS Karlstad BK - : - IF Sylvia (-:-)
İsveç : 1. Lig Güney Puan Durumu
14:00 SMS Lindome GIF - : - Ljungskile (-:-)
16:00 SMS Tvaaaakers IF - : - Aatvidaberg (-:-)
17:00 SMS Torns IF - : - Eskilsminne IF (-:-)
17:00 SMS Assyriska IK - : - Utsiktens BK (-:-)
Norveç : Kadınlar Premier Lig - Toppserien Puan Durumu
16:00 Arna-Bjoernar - : - Avaldsnes (-:-)
16:00 Fart - : - Roea (-:-)
16:00 Kolbotn - : - Stabaek (-:-)
16:00 Lyn Fotball - : - Klepp (-:-)
16:00 Arena Fonte Nova - : - Trondheims-Oern (-:-)
18:00 LSK Kvinner - : - Sandviken (-:-)
Norveç : 1. Lig Puan Durumu
16:00 SMS Amazon Grimstad - : - Hoenefoss (-:-)
16:00 SMS Castelao - : - Aasane (-:-)
16:00 SMS Nanset - : - Grei Kvinner Elite (-:-)
Norveç : 2. Lig Grp. 1 Puan Durumu
15:00 Vidar - : - Kvik Halden (-:-)
17:00 Levanger - : - Nardo (-:-)
Norveç : 2. Lig Grp. 2 Puan Durumu
17:00 Fram Larvik - : - Oppsal (-:-)
17:00 Baerum - : - Elverum (-:-)
Norveç : 3. Lig Grp. 1 Puan Durumu
14:00 SMS Nordstrand - : - Herd (-:-)
15:00 SMS Rommen - : - Sunndal (-:-)
15:00 SMS Aarvoll - : - Spjelkavik (-:-)
16:30 SMS Aalesund 2 - : - Loerenskog (-:-)
Norveç : 3. Lig Grp. 2 Puan Durumu
15:00 SMS FK Toensberg - : - Follo (-:-)
15:00 SMS Halsen - : - Lokomotiv Oslo FK (-:-)
15:00 SMS Grei - : - Ready (-:-)
15:00 SMS Frigg - : - Droebak/Frogn (-:-)
Norveç : 3. Lig Grp. 3 Puan Durumu
15:00 SMS Pors Grenland - : - Flint (-:-)
15:00 SMS Flekkeroey - : - IF Storm (-:-)
15:00 SMS Donn - : - Brodd (-:-)
16:00 SMS Bryne 2 - : - Mandalskameratene (-:-)
17:00 SMS Staal Joerpeland - : - Vindbjart (-:-)
Norveç : 3. Lig Grp. 4 Puan Durumu
14:00 SMS Stroemsgodset 2 - : - Fjoera (-:-)
14:00 SMS Vestfossen - : - Stord (-:-)
16:00 SMS Brann 2 - : - Djerv 1919 (-:-)
16:00 SMS Os - : - Bergen Nord (-:-)
17:00 SMS Fana - : - Lysekloster (-:-)
17:00 SMS Vard Haugesund - : - FK Fyllingsdalen (-:-)
Norveç : 3. Lig Grp. 5 Puan Durumu
17:00 SMS Gjoevik-Lyn - : - NIL-Trysil (-:-)
17:00 SMS Ranheim 2 - : - Brumunddal (-:-)
17:00 SMS Strindheim - : - Orkla (-:-)
17:00 SMS Verdal - : - Tillerbyen (-:-)
Norveç : 3. Lig Grp. 6 Puan Durumu
15:00 SMS Skjervoey - : - Leknes (-:-)
İzlanda : 1. Lig Puan Durumu
17:00 Keflavik - : - Fjoelnir (-:-)
17:00 Grotta - : - Haukar (-:-)
17:00 Vikingur Olafsvik - : - Njardvik (-:-)
17:00 Throttur Reykjavik - : - Afturelding (-:-)
17:00 Thor Akureyri - : - Magni (-:-)
17:00 Leiknir Reykjavik - : - Fram Reykjavik (-:-)
Gürcistan : Umaglesi Lig Puan Durumu
15:00 Chikhura - : - Dinamo Tbilisi (-:-)
17:00 WIT Georgia Tbilisi - : - Dila Gori (-:-)
İsveç : 2. Lig Kuzey Svealand Puan Durumu
15:00 SMS Karlbergs BK - : - Kvarnsvedens IK (-:-)
15:00 SMS Taeby FK - : - Sundbybergs IK (-:-)
15:00 SMS Enkoeping - : - IFK Lidingoe (-:-)
15:00 SMS Skiljebo SK - : - IFK Mora FK (-:-)
16:00 SMS Gamla Upsala - : - Kungsaengens IF (-:-)
16:00 SMS Valbo FF - : - Hudiksvalls FF (-:-)
İsveç : 2. Lig Norrland Puan Durumu
15:00 SMS Anundsjoe IF - : - Friska Viljor (-:-)
15:00 SMS Gottne IF - : - IFK Luleaa (-:-)
15:00 SMS IFK Umeaa - : - Taefteaa IK (-:-)
15:00 SMS Ytterhogdals IK - : - Skellefteaa (-:-)
15:00 SMS Kramfors-Alliansen - : - IFK Timraa (-:-)
16:00 SMS Sandviks IK - : - IFK Oestersund (-:-)
16:00 SMS Piteaa - : - Umeaa FC Akademi (-:-)
İsveç : 2. Lig Östra Götaland Puan Durumu
15:00 SMS IFK Berga - : - Asarums IF FK (-:-)
15:00 SMS IFK Haessleholm - : - Naessjoe FF (-:-)
15:00 SMS Ifoe Bromoella IF - : - Husqvarna FF (-:-)
15:00 SMS Nosaby IF - : - Raaslaetts SK (-:-)
15:00 SMS FK Aelmeboda/Linneryd - : - Haessleholms IF (-:-)
16:00 SMS Raeppe GOIF - : - FK Karlskrona (-:-)
16:00 SMS Oesterlen FF - : - Dalstorps IF (-:-)
İsveç : 2. Division Güney Svealand Puan Durumu
15:00 SMS Huddinge IF - : - Assyriska IF Norrkoeping (-:-)
15:00 SMS Tyresoe - : - AFK Linkoeping (-:-)
15:00 SMS Motala AIF FK - : - Soedertaelje FK (-:-)
15:00 SMS IFK Haninge BRB - : - Arameiska-Syrianska IF (-:-)
İsveç : 2.Lig Kuzey Götaland Puan Durumu
15:00 SMS IFK Aamaal - : - Torslanda IK (-:-)
15:00 SMS Stenungsunds IF - : - IK Gauthiod (-:-)
16:00 SMS Vaenersborgs FK - : - IFK Tidaholm (-:-)
16:00 SMS Nordvaermland FF - : - Grebbestads IF (-:-)
17:00 SMS IFK Uddevalla - : - Saevedalens IF (-:-)
17:00 SMS Lidkoepings FK - : - Oerebro Syrianska IF (-:-)
İsveç : 2. Division Batı Götaland Puan Durumu
13:30 SMS Qviding FIF - : - Hittarps IK (-:-)
15:00 SMS KSF Prespa Birlik - : - Onsala BK (-:-)
15:00 SMS IFK Malmoe FK - : - Assyriska BK (-:-)
15:00 SMS BK Olympic - : - Esloevs (-:-)
16:00 SMS Halmia - : - Stafsinge IF (-:-)
17:00 SMS Aengelholms FF - : - FC Rosengaard (-:-)
Japonya : J2 Ligi Puan Durumu
10:00 Avispa Fukuoka - : - Fagiano Okayama FC (-:-)
12:00 Ventforet Kofu - : - Albirex Niigata (-:-)
12:00 V-Varen Nagasaki - : - Kyoto Sanga FC (-:-)
13:00 Zweigen Kanazawa - : - Renofa Yamaguchi (-:-)
13:00 FC Ryukyu - : - Montedio Yamagata (-:-)
Güney Kore : 1. Lig Puan Durumu
11:00 Pohang Steelers - : - FC Seoul (-:-)
11:00 Jeju United - : - Seongnam FC (-:-)
13:00 Suwon Bluewings - : - Sangju Sangmu (-:-)
Tayland : Thai Lig Puan Durumu
14:00 Sukhothai FC - : - Muang Thong United (-:-)
15:00 Suphanburi FC - : - Ratchaburi FC (-:-)
16:00 Bangkok United - : - Chiangrai United (-:-)
Tayland : Thai Lig 2 Puan Durumu
13:45 SMS Lampang FC - : - Army United (-:-)
14:00 SMS Air Force Central FC - : - Khonkaen FC (-:-)
15:00 SMS BG Pathum United - : - Siam Navy FC (-:-)
16:00 SMS Samut Sakhon FC - : - Rayong FC (-:-)
Estonya : Premium Lig Puan Durumu
13:00 Nomme JK Kalju - : - Talinna Kalev (-:-)
13:00 Paide Linnameeskond - : - Tulevik Viljandi (-:-)
16:00 FCI Levadia - : - Narva Trans (-:-)
Kolombiya : Primera B - Clausura Puan Durumu
23:00 SMS Orsomarso - : - Chico FC (-:-)
23:00 SMS Valledupar - : - Llaneros FC (-:-)
23:00 SMS Tigres FC - : - Fortaleza FC (-:-)
23:00 SMS Atletico FC - : - Barranquilla FC (-:-)
23:00 SMS Deportes Quindio - : - Deportivo Pereira (-:-)
23:00 SMS Real San Andres - : - Bogota FC (-:-)
23:00 SMS Boca Juniors de Cali - : - Cortulua (-:-)
23:00 SMS Real Cartagena - : - Leones (-:-)
Gürcistan : Pirveli Lig Puan Durumu
15:00 SMS Merani - : - Kolkheti-1913 Poti (-:-)
Peru : Premier Lig Puan Durumu
23:00 Universidad Cesar Vallejo - : - Deportivo Municipal (-:-)
23:00 Binacional - : - Pirata FC (-:-)
23:00 Sport Huancayo - : - Universitario de Deportes (-:-)
Finlandiya : Ykkonen Puan Durumu
15:00 Musan Salama - : - AC Oulu (-:-)
15:00 AC Kajaani - : - EIF (-:-)
15:00 MYPA - : - FC KTP (-:-)
15:00 FF Jaro - : - TPV Tampere (-:-)
Singapur : 1. Lig Puan Durumu
12:30 Home United FC - : - Geylang International FC (-:-)
Güney Kore : K Ligi Puan Durumu
13:00 Suwon City - : - Daejeon Citizen (-:-)
Çin : Süper Lig Puan Durumu
10:30 Dalian Yifang - : - Shenzhen FC (-:-)
14:35 Shandong Luneng - : - Shanghai Shenhua (-:-)
14:35 Hebei CFFC - : - Tianjin Teda (-:-)
Kazakistan : Premier Lig Puan Durumu
16:00 Ordabasy Shymkent - : - Aktobe (-:-)
16:00 Zhetysu Taldykorgan - : - FC Astana (-:-)
16:00 Okzhetpes Kokshetau - : - Irtysh Pavlodar (-:-)
16:00 Shakhter Karagandy - : - Tobol Kostanay (-:-)
16:00 Kaisar Kyzylorda - : - Kairat Almaty (-:-)
16:00 Taraz - : - Atyrau (-:-)
Letonya : Premier Lig - Virsliga Puan Durumu
14:00 FK Jelgava - : - RFS (-:-)
15:00 FK Spartaks - : - FK Liepaja (-:-)
Güney Kore : 2. Lig Puan Durumu
09:00 SMS Gyeongju H & N - : - Mokpo City (-:-)
09:00 SMS Busan Transport Corp - : - Daejeon Korail (-:-)
Belarus : Premier Lig Puan Durumu
19:00 Energetik-BGU - : - Isloch (-:-)
19:00 Shakhtyor Soligorsk - : - FK Vitebsk (-:-)
19:00 Gomel - : - Dinamo Minsk (-:-)
19:00 FK Slutsk - : - Torpedo Zhodino (-:-)
19:00 Neman Grodno - : - Dnyapro Mogilev (-:-)
19:00 IPT FC Torpedo Minsk 0 : 0 BATE Borisov
19:00 FK Gorodeya - : - Dinamo Brest (-:-)
19:00 FC Minsk - : - Slavia Mozyr (-:-)
Litvanya : Premier Lig Puan Durumu
13:00 Riteriai - : - Zalgiris Vilnius (-:-)
15:00 FK Kauno Zalgiris - : - Suduva (-:-)
19:00 IPT Atlantas Klaipeda 0 : 0 Stumbras Kaunas
Brezilya : Serie B Puan Durumu
01:15 Criciuma - : - Atletico GO (-:-)
03:30 Mordovya Arenası - : - America MG (-:-)
17:00 Guarani - : - Parana Clube (-:-)
22:30 Bragantino - : - Londrina EC (-:-)
Brezilya : Serie A Puan Durumu
17:00 Botafogo RJ - : - Sao Paulo (-:-)
23:00 Corinthians - : - Bahia (-:-)
Çin : 1. Lig Puan Durumu
10:30 Shaanxi Changan - : - Guizhou Hengfeng (-:-)
11:00 Sichuan Longfa - : - Nantong Zhiyun FC (-:-)
12:30 Xinjiang Tianshan - : - Shanghai Shenxin (-:-)
14:30 Zhejiang Greentown - : - Beijing BG (-:-)
14:30 Nei Mongol Zhongyou FC - : - Meizhou Hakka (-:-)
Finlandiya : 2. Lig Grup A Puan Durumu
15:00 NJS - : - Mikkelin Palloilijat (-:-)
15:00 FC Viikingit - : - Klubi 04 (-:-)
15:00 JaePS - : - FC Reipas (-:-)
Finlandiya : 2. Lig Grup B Puan Durumu
15:00 Pallo-Iirot - : - KaePa (-:-)
15:00 Tampere United - : - EPS (-:-)
15:00 Honka (A) - : - KaaPo (-:-)
15:00 SalPa - : - GrIFK Grankulla (-:-)
15:00 IF Gnistan - : - FC Jazz (-:-)
15:00 Espoo - : - Ilves II (-:-)
Finlandiya : 2. Lig Grup C Puan Durumu
15:00 RoPS II - : - SC KuFu-98 (-:-)
15:00 VPS-j - : - Kajha (-:-)
15:00 FCV - : - VIFK (-:-)
15:00 GBK - : - JS Hercules (-:-)
Moldova : 1. Lig Puan Durumu
15:00 Speranta - : - FC Sheriff (-:-)
16:00 FC Sfintul Gheorghe - : - FC Milsami Orhei (-:-)
19:00 Codru - : - Dinamo-Auto (-:-)
Özbekistan : PFL Puan Durumu
16:00 SMS AGMK - : - Dinamo Samarkand (-:-)
16:00 SMS Qizilqum Zarafshon - : - Nasaf Qarshi (-:-)
16:00 SMS Navbahor Namangan - : - Pakhtakor Tashkent (-:-)
Litvanya : 1. Lig Puan Durumu
16:00 SMS Siauliai - : - Minija Kretinga (-:-)
18:00 SMS Vilnius Vytis - : - Nevezis (-:-)
Uruguay : Segunda Division Puan Durumu
18:00 SMS Tacuarembo FC - : - Central Espanol (-:-)
18:00 SMS Villa Teresa - : - Albion (-:-)
18:00 SMS Cerrito - : - Bella Vista (-:-)
18:00 SMS Rentistas - : - Deportivo Maldonado (-:-)
18:00 SMS Villa Espanola - : - Club Atletico Torque (-:-)
18:00 SMS Sud America - : - Atenas (-:-)
Filipinler : Philippines Football League Puan Durumu
11:00 SMS Global FC - : - Green Archers United (-:-)
11:00 SMS Philippine Air Force - : - Kaya FC (-:-)
Endonezya : Süperlig Puan Durumu
11:30 Pusamania Borneo - : - Madura United (-:-)
11:30 Persija Jakarta - : - Bali United Pusam (-:-)
14:30 PSM Makassar - : - TIRA-Persikabo (-:-)
Faroe Adaları : Cup Puan Durumu
18:00 SMS Vikingur - : - HB Torshavn (-:-)
Polonya : Premier Lig Puan Durumu
16:00 LKS Lodz - : - Arka Gdynia (-:-)
18:30 Lechia Gdansk - : - Korona Kielce (-:-)
21:00 Slask Wroclaw - : - Zaglebie Lubin (-:-)
Rusya : Premier Lig Puan Durumu
17:00 Zenit St. Petersburg - : - Rubin Kazan (-:-)
17:00 FC Tambov - : - FC Rostov (-:-)
17:00 CSKA Moskova - : - FC Krasnodar (-:-)
17:00 Dinamo Moscow - : - PFC Sochi (-:-)
17:00 FK Akhmat - : - Krylya Sovetov Samara (-:-)
17:00 Arsenal Tula - : - Ural (-:-)
17:00 FC Ufa - : - Spartak Moscow (-:-)
17:00 FC Orenburg - : - Lokomotiv Moscow (-:-)
Rusya : 1. Lig Puan Durumu
15:00 Armavir FC - : - Luch Energiya Vladivostok (-:-)
15:00 Nizhny Novgorod - : - Avangard Kursk (-:-)
15:00 Mordovya - : - Tekstilshchik (-:-)
15:00 SKA-Khabarovsk - : - FC Yenisey Krasnoyarsk (-:-)
15:00 Baltika - : - FC Rotor Volgograd (-:-)
15:00 Fakel - : - Khimki (-:-)
15:00 Chayka - : - FC Krasnodar II (-:-)
15:00 Torpedo Moscow - : - Tom Tomsk (-:-)
15:00 Spartak Moscow II - : - Neftekhimik (-:-)
15:00 Chertanovo Moscow - : - Shinnik Yaroslavl (-:-)
Bulgaristan : A Grubu Puan Durumu
18:30 Etar - : - Vitosha Bistritsa (-:-)
18:30 Lokomotiv Plovdiv - : - Beroe (-:-)
18:30 PFC CSKA-Sofia - : - FC Tsarsko Selo Sofia 2015 (-:-)
18:30 Cherno More Varna - : - Botev Plovdiv (-:-)
18:30 Slavia Sofia - : - Levski Sofia (-:-)
18:30 Botev Vratsa - : - Dunav Ruse (-:-)
18:30 Ludogorets Razgrad - : - Arda Kardzhali (-:-)
Bulgaristan : B Grubu Puan Durumu
18:00 SMS Kariana Erden - : - Pirin Blagoevgrad (-:-)
18:00 SMS Neftochimic Burgas 1962 - : - Chernomorets Balchik (-:-)
18:00 SMS Hebar - : - Litex Lovech (-:-)
18:00 SMS CSKA 1948 - : - Septemvri Sofia (-:-)
18:00 SMS IPT Ludogorets Razgrad II 0 : 0 Vereya
18:00 SMS Botev Galabovo - : - Strumska Slava (-:-)
18:00 SMS PFC Lokomotiv Sofia 1929 - : - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa (-:-)
18:00 SMS Spartak Pleven - : - Pomorie (-:-)
18:00 SMS Spartak Varna - : - Montana (-:-)
Uluslararası : AVRUPA U17 Elemeler Grp. 3 Puan Durumu
14:00 SMS Malta U17 - : - Beyaz Rusya U17 (-:-)
14:00 SMS İzlanda U17 - : - Fransa U17 (-:-)
İngiltere : Premier Lig Puan Durumu
14:30 Leicester City - : - Tottenham Hotspur (-:-)
17:00 Burnley - : - Norwich City (-:-)
17:00 Crystal Palace - : - Wolverhampton Wanderers (-:-)
17:00 Everton - : - Sheffield United (-:-)
17:00 M.City - : - Watford (-:-)
19:30 Newcastle United - : - Brighton & Hove Albion (-:-)
Guatemala : Ulusal Lig - Apertura Puan Durumu
00:00 CSD Municipal - : - Siquinala (-:-)
Ukrayna : Premier Lig Puan Durumu
18:00 Desna - : - Shakhtar Donetsk (-:-)
18:00 Vorskla - : - Dynamo Kyiv (-:-)
18:00 SC Dnipro-1 - : - Karpaty (-:-)
18:00 FC Kolos Kovalivka - : - FC Olexandria (-:-)
18:00 Zorya - : - Mariupol (-:-)
18:00 FC Lviv - : - Olimpik Donetsk (-:-)
Fransa : 1. Lig Puan Durumu
21:00 Reims - : - AS Monaco (-:-)
21:00 Metz - : - Amiens (-:-)
21:00 Bordeaux - : - Brest (-:-)
21:00 Strasbourg - : - Nantes (-:-)
21:00 Marseille - : - Montpellier (-:-)
21:00 Nimes - : - Toulouse (-:-)
21:00 Angers - : - Saint-Etienne (-:-)
21:00 Rennes - : - Lille (-:-)
21:00 Nice - : - Dijon (-:-)
Hollanda : Casino Eredivisie Puan Durumu
19:30 Sparta Rotterdam - : - RKC Waalwijk (-:-)
20:45 Willem II - : - VVV-Venlo (-:-)
20:45 FC Groningen - : - PEC Zwolle (-:-)
21:45 Vitesse - : - Fortuna Sittard (-:-)
Fransa : 2. Lig Puan Durumu
16:00 Caen - : - Lens (-:-)
İsrail : Süperlig Puan Durumu
18:00 Hapoel Beer Sheva - : - Hapoel Tel Aviv (-:-)
18:00 Hapoel Raanana - : - FC Ashdod (-:-)
18:00 Hapoel Haifa - : - Hapoel Hadera (-:-)
18:00 Hapoel Ironi Kiryat Shmona - : - Beitar Jerusalem (-:-)
18:00 Maccabi Tel Aviv - : - Maccabi Haifa (-:-)
18:00 Maccabi Netanya - : - Hapoel Kfar Saba (-:-)
18:00 Sektzia Nes Tziona - : - Bnei Yehuda Tel Aviv (-:-)
Hollanda : Jupiler Lig Puan Durumu
20:45 Helmond Sport - : - TOP Oss (-:-)
Sırbistan : Süper Lig Puan Durumu
18:00 FK Spartak Subotica - : - Javor (-:-)
18:00 Cukaricki - : - Mladost Lucani (-:-)
18:00 Vojvodina - : - Vozdovac (-:-)
18:00 Indjija - : - Radnicki Nis (-:-)
18:00 Partizan Beograd - : - FK Crvena Zvezda (-:-)
18:00 Macva Sabac - : - Proleter (-:-)
18:00 Napredak - : - TSC Backa Topola (-:-)
18:00 Rad Beograd - : - FK Radnik Surdulica (-:-)
Hırvatistan : 1. Lig Puan Durumu
20:00 Slaven - : - HNK Gorica (-:-)
20:00 NK Lokomotiva - : - Osijek (-:-)
20:00 NK Varazdin - : - Dinamo Zagreb (-:-)
20:00 NK Istra 1961 - : - Rijeka (-:-)
20:00 Hajduk Split - : - Inter Zapresic (-:-)
Sırbistan : Prva Ligi Puan Durumu
17:00 SMS FK Sindjelic Beograd - : - Zlatibor (-:-)
17:00 SMS FK Metalac - : - Zarkovo (-:-)
17:00 SMS FK Radnicki 1923 - : - Trayal Krusevac (-:-)
17:00 SMS IPT Backa Backa Palanka 0 : 0 Bezanija
17:00 SMS Dinamo Vranje - : - Buducnost Dobanovci (-:-)
17:00 SMS Kabel Novi Sad - : - FK Graficar (-:-)
17:00 SMS IPT Radnicki Pirot 0 : 0 Borac Cacak
17:00 SMS FK Smederevo 1924 - : - FK Zemun (-:-)
17:00 SMS Backa Backa Palanka - : - Kolubara (-:-)
17:00 SMS Radnicki Pirot - : - Novi Pazar (-:-)
Slovakya : Süper Lig Puan Durumu
20:00 Spartak Trnava - : - FK Senica (-:-)
20:00 SKF Sered - : - Zlate Moravce (-:-)
20:00 DAC 1904 Dunajska Streda - : - Ruzomberok (-:-)
20:00 Zilina - : - FK Pohronie (-:-)
20:00 Nitra - : - Zemplin Michalovce (-:-)
Polonya : 1. Lig Puan Durumu
19:00 Dünya Sıralaması - : - GKS Jastrzebie (-:-)
19:00 Chojniczanka Chojnice - : - Radomiak Radom (-:-)
19:00 Stal Mielec - : - GKS Belchatow (-:-)
19:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala - : - GKS Tychy 71 (-:-)
19:00 Olimpia Grudziadz - : - Puszcza Niepolomice (-:-)
20:10 Sandecja Nowy Sacz - : - Warta Poznan (-:-)
21:00 Wigry Suwalki - : - Stomil Olsztyn (-:-)
21:00 Termalica Nieciecza - : - Miedz Legnica (-:-)
Polonya : 2. Lig Puan Durumu
16:00 Stal Rzeszow - : - Resovia (-:-)
16:30 Garbarnia - : - GKS Katowice (-:-)
17:00 Pogon Siedlce - : - Blekitni Stargard (-:-)
17:00 SKRA Czestochowa - : - Znicz Pruszkow (-:-)
17:00 KS Legionovia Legionowo - : - Stal Stalowa Wola (-:-)
19:00 Lech Poznan ll - : - Widzew Lodz (-:-)
19:00 Polkowice - : - Elana Torun (-:-)
20:00 Olimpia Elblag - : - Bytovia Bytow (-:-)
Almanya : Yerel Lig - Bayern Puan Durumu
15:00 TSV Rain/Lech - : - FV Illertissen (-:-)
15:00 FC Schweinfurt - : - Augsburg II (-:-)
15:00 SV Heimstetten - : - TSV Buchbach (-:-)
15:00 SV Schalding-Heining - : - FC Memmingen (-:-)
15:00 Viktoria Aschaffenburg - : - VfR Garching (-:-)
15:00 VfB Eichstaett - : - 1860 Rosenheim (-:-)
15:00 TSV Aubstadt - : - Tuerkguecue Muenchen (-:-)
15:00 Greuther Fuerth II - : - SpVgg Bayreuth (-:-)
Almanya : Oberliga - Bayern Kuzey Puan Durumu
15:00 SMS Eintracht Bamberg - : - ATSV Erlangen (-:-)
16:00 SMS SpVgg Bayern Hof - : - TSV Abtswind (-:-)
16:00 SMS Wuerzburger - : - ASV Cham (-:-)
16:00 SMS FC Sand - : - DJK Don Bosco Bamberg (-:-)
17:00 SMS FC Viktoria Kahl - : - DJK Ammerthal (-:-)
17:00 SMS TSV Karlburg - : - Ansbach (-:-)
Çek Cumhuriyeti : 1. Liga Puan Durumu
18:00 Sparta Prague - : - Slavia Prague (-:-)
18:00 Slovacko - : - Teplice (-:-)
18:00 Opava - : - Slovan Liberec (-:-)
18:00 Bohemians 1905 - : - Фастав Злин (-:-)
18:00 Mlada Boleslav - : - Banik Ostrava (-:-)
18:00 Pribram - : - Karvina (-:-)
18:00 Jablonec - : - Sigma Olomouc (-:-)
18:00 SK Dynamo Ceske Budejovice - : - Viktoria Plzen (-:-)
Çek Cumhuriyeti : 2. Lig Puan Durumu
11:15 MFK Chrudim - : - FC Vlasim (-:-)
11:15 Trinec - : - Zizkov (-:-)
11:15 Dukla Praha - : - Usti nad Labem (-:-)
17:30 SK Lisen - : - SK Prostejov (-:-)
İngiltere : Championship Puan Durumu
14:30 Leeds United - : - Derby County (-:-)
17:00 Birmingham City - : - Preston North End (-:-)
17:00 Brentford - : - Stoke City (-:-)
17:00 Bristol City - : - Swansea City (-:-)
17:00 Cardiff City - : - Middlesbrough (-:-)
17:00 Luton Town - : - Hull City (-:-)
17:00 Millwall - : - QPR (-:-)
17:00